Зимова першість НТУУ «КПІ» з шейпінгу

З 16.11 – 28.11 року відбулась зимова першість  НТУУ «КПІ» з шейпінгу.

Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.

В змаганні брали участь 23 факультети: ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФПМ, ФАКС, ММІ, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ФБТ, ТЕФ, РТФ, ІХФ,  ПБФ, ІЕЕ, ІПСА, ФЕА, ІФФ. Загалом в змаганнях прийняло участь 306 студенток.

Студентки змагались за такими видами програми: сольні виступи, в яких особливо відзначились студентки ВПІ: Губенко Ірина, Дроботович Марина, Михайленко Ірина, Панасюк Вікторія, Шулім Анна, Петровська Ольга, Соломка Поліна, Томіна Христина, Погребова Зоя, Вашуленко І.,Іваненко М.,Петрик М. , Топіха Д., Чикалюк Є.,Довгань Н..

Також креативно підійшли до змагань учасниці парних виступів Білобловська Діана і Туркеня Вікторія, Денисенко Н., Романовська Л. (ФБТ).

Дуже вразили дівчата своїм яскравим та чітко відпрацьованим виступом, які представляли студентки ФММ: Гальчинська Тетяна, Костянчук К., Ходюк Ольга, Агапова Анна, Герасимук Марія, Радчук Наталія,   Паскевич О, Нога К., Романюк О., Ящук Д., Ткач В., Петрикова Д., Мартиненко К. та інші.

Гарно підготувались до виступів студентки ФБМІ: Петрикей Олена, Міщенко Юлія, Фещук К., Клімковецька К., Токар Ю., Бугайчук Я., Кравченко І.;

ФТІ: Бужко А., Чуприна Ю., Тернопольська С.;

ІХФ – Кучер Ангеліна, Галушка Катерина;

ІЕЕ: Спасова Є., Марушкевич А., Моргонюк А., Муштай А.;

ФАКС – Лаптійчук К., Бірюкова І., Медвидюк К.;

ФМФ – Мязіна Марія;

ФЕА: Вигоднер А., Карпчук А., Бабарова А., Титаренко А.,   Баширова І, Шкурат А.;

ФСП: Павлюк Т., Охота Г., Потапенко В., Моргун Г., Діденко Ю., Коваленко Р.,Дельмаєва Д., Ємець Я., Комендант В., Каменська В.;

ТЕФ: Форсюк Н., Кравченко Т., Буцула Я., Лосинець Д.;

ФЕЛ: Круц Анастасія;

ФЛ: Андреєва Валерія, Урупа В.,Наливайко В., Потапова Н.;

ІПСА: Слюсар Олександра;

ІТС: Горшкова Анастасія, Кунєва Наталія, Кравчук Поліна, Харченко Тетяна, Понзель Софія, Котик Іванна, Ряба Наталія, Дорогань Ксенія, Бобер Анастасія, Мельник К., Пилипчук А.;

РТФ – Гордієнко Тетяна;

ММІ: Мацкевич М;

ФПМ: Глебова К, Куда О.;

ФТІ: Бужко А., Чуприна Ю., Тернопольська С.;

ІХФ – Кучер Ангеліна, Галушка Катерина;

ІЕЕ: Спасова Є., Марушкевич А., Моргонюк А., Муштай А.;

ФАКС – Лаптійчук К., Бірюкова І., Медвидюк К.;

ФМФ – Мязіна Марія;

Можна позитивно відмітити виступи студенток ФІОТ: Рубанович Анастасії, Гаврилюк Олени, Дем’янової Юлії, Громова Т., Регета Дарія, Карась В .

Переможці змагань були нагороджені грамотами.

Висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань: Гавриловій Н.Є., Козловій Т.Г., Бойко Г.Л., Шишацькій В.І., Кузьменко Н.В., Гавриловій Н.М., Химичу І.Ю., Новіковій І.В., Іванюті Н.В.

Відповідальна за навчальне відділення шейпінгу С.У.Шарафутдінова.

Nike