Зустріч між командами ІХФ і ММІ у рамках Спартакіади НТУУ"КПІ" з волейболу

   24 березня, о 15-30 у спортивному комплексі НТУУ «КПІ» відбулася зустріч між командами ІХФ і ММІ у рамках факультетських замагань з волейболу. У жодної з команд не було права на помилку, так як поразка означала б виліт із турніру. У попередніх раундах команда ІХФ поступилася команді ХТФ і обіграла суперників із ФПМ. ММІ в свою чергу програли збірній ФЕЛ і виграли у команди ФБМІ.

    [video:https://www.youtube.com/watch?v=FWzZxdSQH_0 align:center]

Ще до початку зустрічі всі розуміли, що відступати немає куди – треба виходити і перемагати. Тому вже на розминці команди показували свою налаштованість на гру. Нагадаємо, що гра велась до двох перемог, у партіях до 15 очок. Спочатку першої партії велася боротьба за кожне очко і перемагала у цій боротьбі команда ІХФ 7-4. Але хлопці з ММІ взявши тайм-аут зібрались і переломили хід партії, вигравши її з рахунком 15-12. У другій партії команди йшли рівно і не хотіли поступатись. Збірній ІХФ потрібно було відігруватись і вони ні в чому не поступались своїм візаві. Але під кінець команда ММІ знову вийшла вперед і тримала свою перевагу до омріяного 15 очка.

      У підсумку: ІХФ 0-2 ММІ, Мех-Маш крокує далі, у боротьбі за чемпіонство, а команда ІХФ покидає чемпіонат достойно і з високо піднятою головою.

Mens Footwear Online trainers