Види діяльності викладача Парахонько В. М.

Проводить практичні заняття на навчальному відділенні плавання з «жовтими», «зеленими»,«синіми» та «червоними» групами студентів. (В групи «жовтих» записують студентів, які не вміють плавати. Заняття початкового навчання плаванню з такими студентами проводяться в навчальному басейні. Групи «зелених» формуються зі студентів, які в змозі проплисти 25 метрів самобутнім способом. Групи «синіх» – студенти, які достатньо фізично підготовлені, щоб проплисти самобутнім способом 50 метрів і більше, та володіють деякими елементами спортивної техніки плавання. Групи «червоних» - студенти, які мають плавальну підготовку та володіють технікою плавання спортивними способами.)

Використовує передовий досвід організації навчального процесу у ВНЗ та впроваджує новітні технології та методи навчанню плавання.

Відповідальний за спортивно-оздоровчу роботу на ФІОТ. Відповідальний за оформлення атестаційних та залікових відомостей I-II курсу ФІОТ. Бере участь в організації та проведенні змагань з різних видів спорту на ФІОТ.

Бере участь в організації та проведенні змагань з плавання серед факультетів на першість НТУУ «КПІ», змагань на першість факультетів з плавання та тематичних днів присвячених певному стилю плавання («День кролю на спині», «День брасу» та ін.).

Бере участь у науковій роботі кафедри фізичного виховання за темою «Розробка технологій вдосконалення навчального процесу з фізичного виховання»..

Проводить виховну роботу зі студентами навчального відділення плавання «Техніка безпеки та правила поведінки під час практичних занять у басейні та на відкритих водоймах».