Волейбол для студентів.

Волейбол - один з наймасовіших видів спорту у нашій країні. Секрет його популярності полягає в тому, що він доступний всім віковим групам. Але особливо поширений той вид спорту в молодіжному середовищі. Волейбол включає різноманітні форми рухової діяльності, розвиває точність і швидкість рухів, сприяє розвитку серцево-судинної нервової, дихальної систем, поліпшенню обміну речовин, зміцненню опорно-рухового апарату.

Заняття в відділенні волейбол зі студентами проходять: проходять в спортивному залі № 2 навчального корпусу № 24. У секції з волейболу займаються хлопці і дівчата, усіх рівней підготовленості.

Навчальне заняття з волейболу тривалістю 90 хв. складається з:
-підготовчої частини (15-20 хв.), мета якої організувати і психологічно підготувати студентів до активної діяльності за допомогою спеціальних і підвідних фізичних вправ;
-основної частини (50-60 хв.), під час якої студенти опановують новий матеріал;
-заключної частини (10 - 15 хв.), яка передбачає поступове зниження фізичного навантаження, зниження збудження після виконаної роботи та приведення організму у відносно спокійний стан за допомогою вправ на розслаблення м'язів, дихальних вправ.

Викладачі навчального відділення волейболу навчать Вас:

  • різноманітним формам рухової діяльності;
  • допоможуть розвинути точність і швидкість рухів;
  • завдяки вправам що складені саме для Вас, сприятимуть розвитку серцево-судинної нервової,  дихальної систем, поліпшенню обміну речовин, зміцненню опорно-рухового апарату.

 

МИ ГАРАНТУЄМО ВАМ!!!

  • підвищення функціональних можливостей організму засобами занять волейболом;
  • сприяння всебічному гармонійному розвитку, відмова від шкідливих звичок, покращення розумової і фізичної праце­здатності;
  • отримання необхідних знань, умінь та навиків у галузі фізичної культури з метою профілактики захворювань, відновлення здоров'я та підвищення професійної працездатності;
  • оволодіння методами визначення фізичного стану та само­контролю;
  • виховання організаторських навиків, особистої гігієни та загартовування організму;
  • вміння складати та виконувати вправи з комплексів ранкової гігієнічної гімнастики; отримання спортивної майстерності в волейболі .

 

 

Викладачі навчального відділення «Волейбол»
чекають саме на Вас!!!

 

 

Міщук Діана Миколаївна. Доцент кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

 

 

 

 

 

Абрамов Сергій Анатолійович. Старший викладач кафедри фізичного виховання. Відповідальний за навчальне відділення волейбол.

 

 

 

 

 

Сироватко Зоя Вікторівна. Старший викладач кафедри фізичного виховання.

 

 

 

 

Довгопол Едуард Петрович. Викладач кафедри фізичного виховання.

 

 

 

 

 

 

Томашевський Дмитро Володимирович. Старший викладач кафедри спортивного вдосконалення . Тренер збірних команд з волейболу в університеті.