Турнір пам’яті В.І. Молчанова

 

В п’ятницю 16 лютого, холодний  вечір в стінах спорткомплексу КПІ було дуже і дуже тепло. Вся справа в тому, що понад дві сотні людей, яким небайдужий фут-зал, зібралися, щоб вшанувати пам'ять прекрасної людини, надійного товариша, який всім серцем і душею вболівав за  КПІ, у спортивному залі, в спорткомплексу НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбувся перший  турнір з міні-футболу пам'яті видатного профспілкового діяча, багаторічного голову профкому співробітників «КПІ»  В.І.Молчанова.

Організаторами турніру виступили  спортивно-масова комісія профспілок співробітників «КПІ»  в повному складі на чолі з головою С.О. Журавльовим, та викладачі кафедр спортивного вдосконалення і фізичного виховання.

Відзначимо, що на турнірі була присутня дружина В.І. Молчанова, Галина Степанівна, син Євген,  також були присутні від Київської профспілкової оорганізації Яцунь Олександр Михайлович Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, від адміністрації університету Юрій Іванович Якименко - перший проректор КПІ ім.Ігоря Сікорського, академік НАН України, Петро Олексійович Киричок - д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки, проректор з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота), декан факультету ФБМІ Віталій Борисович Максименко - доктор медичних наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор,від профспілкової організації університету: соратники і колеги по роботі заступники голови Шейко О.І., Корсаков В.О., голова профспілок студентів університету Гаврушкевич А.Ю.(доречі капітан команда Студентський профком).   завідувачі кафедр спортивного вдосконалення доц. Новицький Ю.В. зав. Кафедри фізичного виховання доц. Бойко Г.Л. які підтримували всі команди-учасниці на трибунах СК «КПІ». До-речі треба відмітити що Петро Володимирович Ковальов - проректор з адміністративно-господарської роботи, заслужений будівельник брав безпосередню участь в змаганнях виступаючи за команду Ветерани «КПІ».

,  У змаганнях взяли участь 6 команд

    «Політехнік»
    Ветерани «КПІ»
    Студентський профком
    ИСЗЗИ
    ТЕФ
    ИЕЕ

 

Що сказати про матчі?

Не дивлячись на те що, найстарший учасник турніру має поважний вік (76 років)  Тут було все: емоції, інтриги, красиві голи і «камбеки». Описувати кожен матч не бачу сенсу, для цього є фото і думки очевидців.

З перших хвилин матчів боротьба за вихід у фінал турніру йшла безкомпромісна і вперта.  гравці продемонстрували якісний та зрілий футбол, що, власне, відзначили всі хто були присутні на поєдинку.

Цікаво, що відразу два матчі завершилися нульовою нічиєю, причому в обох зустрічах безпосередню участь брала збірна ветеранів КПІ діями якого керував Сергій Олексійович Журавльов і Андрій Борисович Кондратович. До слова, саме цей колектив, у якого середній вік зашкалював за 50., став фіналістом а згодом і переможцем турніру.

Фінал змагань став справжньою окрасою футбольних баталій. За результатами ігор у двох підгрупах за перше місце у турнірі та за головний трофей турніру змагались команди: Ветерани «КПІ» і Студентський профком, ( який до речі гідно зіграв усі зустрічі у меншості на одного гравця)

У підсумку напруженої гри з рахунком 2:0 перемогу здобули гравці команди. Ветерани «КПІ».

Переможці  турніру були нагороджені кубком, а усі учасники отримали пам’ятні таблички учасників.

 Ось вже пів року «КПІ» існує без геніального та й просто дуже хорошої людини Віталія Івановича Молчанова. Він зробив для нашого університету і всього профспілкового руху України настільки багато, що навіть після його смерті ми, спадкоємці, вихованці продовжуємо користуватися плодами його роботи. І навіть зараз ми відчуваємо його присутність поруч з нами.

Зазначимо, що турнір з міні-футболу пам’яті відбувся вперше.

 Насправді, абсолютно не важливо зараз, хто переміг, хто програв. Команди, які виявили бажання позмагатися за звання переможця, вже тільки цим вшанували пам'ять В.І. Молчанова

Тепер щороку, щоб увічнити пам'ять про людину, яка виховала не одне покоління, буде проводитися «Турнір пам'яті В.І. Молчанова

Якщо ви є любителем фут-залу, ви в майбутньому приєднаєтесь до даною події, в основі якого головною ідеєю є і буде в наступні роки пам'ять про Велику людину.

Люди живі, поки про них пам'ятають. Ці слова, як не можна краще характеризують цей захід, адже Віталій Іванович Молчанов назавжди залишиться в наших серцях.
 

Голова спортивно-масової комісії С.О.Журавльов , ст.викл.каф фіз. виховання Ммхайлено В.М.

Air Jordan IV 4 Shoes