Теніс

Заняття проходять на тенісних кортах.

Викладачі:
Бурлака Ірина Василівна – ст. викладач;
Лукачина Анатолій Васильович – ст. викладач.

Великий теніс вже декілька десятиріч є одним з найпопулярніших видів спорту. Теніс тренує практично всі м’язи, зміцнює серце, кості, покращує кровообіг. При регулярних занять тенісом підвищується працездатність, покращується м’язовий тонус, розвивається дихальна система.

Теніс забезпечує рівномірне і стабільне навантаження на всі види м’язів, покращує координацію. Таким чином, регулярні заняття тенісом поможуть вам не тільки покращити фігуру, зарядитися життєвою енергією, але і змінити мислення і повірити в свої сили.

Тенісні корти КПІ були споруджені силами наших студентів у 1984 році.

В процесі занять студенти НТУУ «КПІ» отримують не тільки знання й уміння виконувати технічні і тактичні прийоми гри в теніс, але й можливість проявити ці знання на змаганнях за першість НТУУ «КПІ» і Спартакіаді НТУУ «КПІ». Студенти мають можливість потрапити до збірної команди НТУУ «КПІ» з тенісу шляхом відбірних змагань та потрапивши до складу збірної команди – брати участь у першості вузів Києва.

Основні цілі занять тенісом:

  • Вивчення технічних і тактичних прийомам гри в теніс;
  • Удосконалення технічних та тактичних прийомів гри в теніс у двосторонній грі на тенісному корті та в іграх на рахунок;
  • Удосконалення фізичних навиків на заняття по загальній та спеціальній фізичній підготовці.