Студентська спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу 2018

З метою популяризації спорту та здорового способу життя 18 квітня 2018 року відбулась спартакіада з шейпінгу.

В змаганні брали участь наступні факультети: ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ФММ, ФЕЛ, ФІОТ, ВПІ, ІПСА,ФБТ,ФЕА, ФПМ, ТЕФ. Загалом в змаганнях прийняло участь близько 51 учасника.

У сольних виступах 1 місце здобула студентка ВПІ Юлія Гарбар, гр. СЕ-71 (9,1 бали), 2 місце – студентка ІПСА Софія Лупаненко, гр. КА-66(8,8 бали), 3 місце посіла студентка ФПМ Надія Чумак,гр. КП-61(8,4 бали).

У парних виступах 1 місце здобула команда ФЕА – Ольга Юдіна, Олександра Толкачова, гр. ЕД-71 (8,1 бали), 2 місце команда ФММ: Дар’я Подлєсна, Поліна Пащенко, гр. УВ-71 (7,7 бали), 3 місце команда ФЕА: Марина Коломієць, Дарина Петруніна, гр. ЕК-71 (7,65 бали).

У командних виступах за участю 3-7 чоловік 1 місце виборола команда ТЕФ: Олена Ковальчук, Ул’яна Жураховська, Надія Вахромова, гр. ТІ-71 з результатом 7,1 бали, 2 місце – команда ФІОТ і ФПМ у складі: Анна Майстренко, Анна Кучерова, Дар’я Котова, Наталія Кучерук (6,3 бали), 3 місце – команда ФМФ гр. ОМ-71: Лідія Лихолат, Марія Родіна, Алла Ліпська (6,1 бали).

Змагання відбувались у 2-х видах програми: вільної та обов’язкової. В змаганнях приймали участь дві змішанні команди хлопці та дівчата.

Виступи учасників змагань були цікавими, яскравими та видовищними. Переможці змагань були нагороджені грамотами та квітами.

Вітаємо переможців та учасників змагань і висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання та студентам з відділень шейпінгу та спортивної гімнастики в проведенні та суддівстві змагань.

Air Jordan V 5 Shoes