Спартакіада НТУУ «КПІ» з плавання 2018 -2019

Спартакіада НТУУ «КПІ» з плавання 2018 -2019

З метою пропаганди здорового способу життя та зміцнення здоров'я студентів 12 грудня 2018р в спорткомплексі НТУУ «КПІ» 50 метровому басейні, згідно календаря змагань, була проведена спартакіада з плавання. Змагання проводилися за правилами ФІНА, між факультетськими командами і в особистій першості. Учасників змагань так само прийшли підтримати вболівальники, друзі, близькі.

        В змаганнях брали участь 20 збірні команди факультетів університету.

Переможці та призери змагань були відзначені призами: кубками, медалями, грамотами. Відділення плавання кафедри фізичного виховання НТУУ «КПІ» висловлює слова подяки суддівській колегії (головний суддя Парахонько В. М.), учасникам змагань, керівництву спорткомплексу і всім, хто допомагав організувати таке чудове свято.

Протокол результатів змагань Відкритої Першості НТУУ „КПІ”

з плавання 

12 грудня 2018р.                                                      Басейн 25м

 

1    місце  

ІСЗЗІ

638

2    місце

ФЕЛ

533

3    місце

ІПСА

288

4

ФІОТ

286

5

ФТІ

270

6

ІХФ

235

7

ХТФ

187

8

ФЕА

186

9

ТЕФ

157

10

ПБФ

141

11

ФБМІ

135

12

ФПМ

102

13

ІЕЕ

92

14

ММІ

80

15

ФБТ

64

16

ФАКС

62

17

ФММ

48

18

ЗФ

29І

19

ІФФ

20

 

50м вільний стиль – дівчата

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Мотозюк Олександра

2000

ФТІ

ФФ-72

0.32,56

40

2

Ч

2

Тарасевич Аріна  

2000

ІПСА

КА-77

0.34,12

39

2

Збірна

3

Федорець Дарина

2001

ТЕФ

ТФ-81

0.35,19

38

2

 

4

Бень Марина

2000

ІПСА

КА-82

0.35,68

37

3

Ч

5

Коваленко Марія

2000

ІПСА

КА-74

0.36,00

36

1юн

 

6

Бершацька Олександ

2001

ФІОТ

ІП-81

0.36,50

35

1юн

Збірна

7

Балякіна Олександра

1999

ПБФ

ПБ-71

0.38,31

34

2юн

Ч

8

Бітюкова Мар’я

2001

ІЕЕ

ОН-81

0.39,54

33

2юн

Ч

9

Турчина Карина

2000

ІСЗЗІ

С-64

0.41,12

32

2юн

 

10

Худзік Анастасія

2001

ХТФ

ХК-81

0.42,09

31

2юн

Ч

11

Кучма Олена

1998

ФММ

ІІ-61

0.45,22

30

2юн

Ч

12

Ніколаєць Юлія

2000

ФБТ

БМ-71

0.47,27

29

-

С

13

Роскот Анастасія

2000

ІСЗЗІ

С-61

0.56,97

28

-

 

14

Томляк Вікторія

2000

ІСЗЗІ

С-62

1.00,90

27

-

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

50м вільний стиль – юнаки

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Рибін Захар

2001

ФЕЛ

ДП-81

0.25,57

40

 

Збірна

2

Сухарьков Василь

1999

ХТФ

 

0.26,06

39

 

 

3

Кучіяш Сергій

2000

ІХФ

ЛА-71

0.26,15

38

 

Збірна

4

Яцишин Василь

2000

ФЕЛ

ДС-71-

0.26,78

34

 

Збірна

5

Скулкін Нікіта

1999

ІХФ

ЛП-71

0.26,32

37

 

Ч

6

Кучеренко В’ячеслав

1999

ФТІ

ФФ-71

0.26,35

36

 

Збірна

7

Свитницький Микита

1999

ПБФ

ПК-81

0.26,66

35

 

збірна

8

Яцишин Василь

2000

ФЕЛ

ДС-71

0.26,78

34

 

Збірна

9

Гриценко Леонід

2001

ФЕА

ЕК-81

0.27,13

33

 

Ч

10

Балашов Кіріл

1999

ФЕЛ

ДЕ-61

0.27,31

31,5

 

Ч

11

Пересецький Вадим

1998

ФЕЛ

ДВ-п-71

0.27,31

31,5

 

Збірна

12

Білоус Ілля

1998

ФАКС

ВЛ-52

0.28,13

30

 

Збірна

13

Мінько Богдан

1997

ЗФ

ЗВ-п-71

0.28,38

29

 

Ч

14

Столяр Михаїл

1999

ІПСА

КА-71

0.29,21

28

 

Збірна

15

Коновал Андрій

 

ІСЗЗІ

С-63

0.29,37

27

 

 

16

Кузнецов Михайло

2001

ФЕА

ЕД-81

0.29,91

26

 

Тріатл

17

Розовський Влад

2000

ІЕЕ

ОЕ-81

0.29,97

25

 

Ч

18

Приверт Дмитро

 

ІСЗЗІ

С-61

0.30,32

24

 

 

19

Семашкин Богдан

2001

ФЕА

ЕП-82

0.30,59

23

 

Ч

20

Жихарєв Максим

2000

ФЕЛ

ДЕ-71

0.30,60

22

 

Ч

21

Кузьмак Назар

2000

ФІОТ

ІК-83

0.30,66

21

 

Ч

22

Камінський Данило

2001

ФІОТ

ІТ-81

0.30,69

20

 

С

23

Стрільчук В’ячеслав

 

ІЗЗІ

С-51

0.30,70

19

 

 

24

Паригін Максим

2000

ФММ

ІВ-71

0.30,88

18

 

Ч

25

Васильєв Андрій

 

ІСЗЗІ

С-75

0.31,10

17

 

 

26

Мнацаканов Антон

2001

ФЕЛ

ДП-82

0.31,15

16

 

Ч

27

Рогізний Євгеній

2001

ХТФ

ХК-81

0.31,18

15

 

Ч

28

Колмагін Даніл

2001

ФІОТ

ІТ-84

0.31,53

14

 

Ч

29

Кореневський Нікіта

2000

ФЕЛ

ДП-71

0.31,78

13

 

Ч

30

Баланюк Северин

2001

ФІОТ

ІО-82

0.32,06

12

 

С

31

Каплін Денис

1999

ФТІ

ФЕ-71

0.32,47

11

 

Ч

32

Меркулов Михайло

2000

ФТІ

ФЕ-71

0.32,50

10

 

Ч

33

Улько Тарас

1999

ФІОТ

ІС-73

0.32,66

9

 

Ч

34

Великий Данило

2000

ФІОТ

ІС-73

0.32,68

8

 

С

35

Федорцев Кирил

2000

ФІОТ

ІО-81

0.32,97

7

 

Ч

36

Пушик Святослав

2000

ФІОТ

ІО-73

0.33,23

6

 

Ч

37

Дубовиков Олександ

 

ІСЗЗІ

С-63

0.33,29

5

 

 

38

Сергєєв Дмитро

2000

ФЕЛ

ДЕ-71

0.33,50

4

 

Ч

39

Табанець Олександр

2000

ІФФ

ФК-81

0.33,88

3

 

С

40

Устінов Микола

 

ІСЗЗІ

С-74

0.34,38

2

 

 

41

Чорноморець Влад

2001

ФІОТ

ІВ-83

0.34,57

1

 

С

42

Матвєєв Богдан

2000

ІСЗЗІ

С-54

0.34,81

 

 

 

43

Ладуда Данило

2000

ФПМ

КП-81

0.35,06

 

 

Ч

44

Огороднік Дмитро

 

ІСЗЗІ

С-53

0.35,12

 

 

 

45

Чернов Антон

1999

ІЕЕ

ОС-81

0.35,31

 

 

С

46

Пасечнюк Олександр

1999

ІСЗЗІ

С-41

0.35,53

 

 

 

47

Юрченко Денис

2000

ФТІ

ФЕ-81

0.36,69

 

 

Ч

48

Труш Максим

2001

ФІОТ

ІВ-83

0.36,92

 

 

С

49

Бендецький Євген

2001

ФПМ

КВ-84

0.37,11

 

 

Ч

50

Чалий Олексій

2001

ФТІ

ФБ-81

0.37,75

 

 

С

51

Мельничук Богдан

2000

ФІОТ

ІО-81

0.39,87

 

 

Ч

52

Ягодка Борис

1999

ММІ

МА-72

0.41,97

 

 

С

53

Мальчевський Олексі

1999

ІХФ

ЛП-71

0.43,00

 

 

Ч

55

Безбородов Іван

2000

ФБМІ

БС-71

0.43,50

 

 

С

54

Кувишнов Олексій

2000

ІХФ

ЛП-71

0.33,69

п\к

 

Ч

50м брас – дівчата

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Мотозюк Олександра

2000

ФТІ

ФФ-72

0.41,59

40

 

Ч

2

Федорець Дарина

2001

ТЕФ

ТФ-81

0.45,75

39

 

тріатл

3

Тарасевич Аріна

2000

ІПСА

КА-77

0.45,91

38

 

Ч

4

Турчина Каріна

2000

ІСЗЗІ

С-64

0.50,84

37

 

 

5

Худзік Анастасія

2001

ХТФ

ХК-81

0.51,78

36

 

Ч

6

Ніколаєць Юлія

2000

ФБТ

БМ-71

0.54,62

35

 

С

7

Томляк Вікторія

2000

ІСЗЗІ

С-62

0.56,25

34

 

 

50м брас – юнаки

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Французьонов Ілля

2000

ФБМІ

БС-82

0.33,54

40

 

Ч

2

Яцишин Василь

2000

ФЕЛ

ДС-71

0.34,50

39

 

Ч

3

Кучеренко В`ячеслав

1999

ФТІ

ФФ-71

0.34,78

38

 

Ч

4

Пересецький Вадим

1998

ФЕЛ

ДВ-п-71

0.35,35

37

 

Ч

5

Жихарєв Максим

2000

 ФЕЛ

ДЕ-71

0.38,43

36

 

Ч

6

Васильєв Андрій

2000

ІСЗЗІ

С-75

0.39,03

35

 

 

7

Чернов Антон

1999

ІЕЕ

ОС-81

0.40,37

34

 

С

8

Кореневський Нікіта

2000

ФЕЛ

ДП-71

0.41,43

33

 

Ч

9

Устінов Микола

2000

ІСЗЗІ

С-74

0.42,19

32

 

 

10

Дубовиков Олександр

2000

ІСЗЗІ

С-63

0.42,54

31

 

 

11

Самошкін Богдан

2001

ФЕА

ЕП-82

0.42,59

30

 

Ч

12

Рогізний Євгеній

2001

ХТФ

ХК-81

0.42,59

29

 

Ч

13

Ладуда Данила

2000

ФПМ

КП-81

0.42,79

28

 

Ч

14

Бендецький Євген

2001

ФПМ

КВ-84

0.42,81

27

 

Ч

15

Пушик Святослав

2000

ФІОТ

ІО-73

0.42,94

26

 

Ч

16

Федорцев Кирил

1999

ФІОТ

ІО-81

0.43,47

25

 

Ч

17

Улько Тарас

2000

ФІВТ

ІС-73

0.45,84

24

 

Ч

18

Мельнійчук Богдан

2000

ФІОТ

ІО-81

0.46,82

23

 

Ч

19

Пасегнюк Олександр

2000

ІСЗЗІ

С-41

0.47,81

22

 

 

20

Великий Данило

2000

ФІОТ

ІС-73

0.48,53

21

 

С

21

Білоконь Богдан

2000

ФТІ

ФБ-73

0,48,94

20

 

Ч

22

Огородний Дмитро

1991

ІСЗЗІ

С-53

0,49,15

19

 

 

23

Мальчевський Олексі

1999

ІХФ

ЛП-71

0,49-47

18

 

Ч

24

Табанець Олександр

2000

ІФФ

ФК-81

50,89

17

 

С

25

Вернигора Артем

2001

ФПМ

КП-72

51,37

16

 

С

26

Безбородов Іван

2000

ФБМІ

БС-71

52,78

15

 

С

27

Ягодка Борис

1999

ММІ

МА-72

55,40

14

 

С

28

Кувшинов Олексій

2000

ІХФ

ЛП-71

37,22

13

п\к

Ч

29

Матвєєв Богдан

1998

ІСЗЗІ

С-54

0.50,41

техн.

 

 

30

Камінський Данило

2001

ФІОТ

ІТ-81

0.52,16

техн.

 

 

50м батерфляй – дівчата

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Краєвська Марія

2001

ТЕФ

ТР-81

0.34,66

40

 

Ч

2

Турчина Карина

2000

ІСЗЗІ

С-64

1,05,41

техн.

 

 

50м батерфляй – юнаки

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Гупало Микита

2000

ФБМІ

БС-72

0,27,10

40

 

Ч

2

Кувишнов Олексій

2000

ІХФ

ЛП-71

0,28,94

39

 

Ч

3

Рибін Захар

2001

ФЕЛ

ДП-81

0,29,15

38

 

Ч

4

Скрипнюк Максим

2001

ФТІ

ФФ-83

0,29,22

37

 

Ч

5

Кучіян Сергій

2000

ІХФ

ЛА-71

0,29,31

36

 

Ч

6

Свинтецький Микита

1999

ПБФ

ПК-81

0,30,53

35

 

Ч

7

Скопюк Максим

2000

ММІ

ВЛ-71

0,31,50

34

 

Ч

8

Столяр Михаїл

1999

ІПСА

КА-71

0,31,85

33

 

Ч

9

Білоус Ілля

1998

ФАКС

ВЛ-52

0,32,06

32

 

Ч

10

Скулкін Нікіта

1999

ІХФ

ЛП-71

0,33,31

31

 

Ч

11

Стрільчук

2000

ІСЗЗІ

С-51

0,35,06

30

 

 

50м на спині – дівчата

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Краєвська Марія

2001

ТЕФ

ТР-81

0.37,57

40

 

Ч

2

Коваленко Марія

2000

ІПСА

КА-74

0,41,81

39

 

 

3

Бено Марина

2000

ІПСА

КА-82

0,43,16

38

 

Ч

4

Балакина Александра

1999

ПБФ

ПБ-71

0,52,87

37

 

Ч

5

Роскот Анастасія

2000

ІСЗЗІ

С-61

1,09,34

36

 

 

50м на спині – юнаки

№пп

Прізвище, і. п.

Рік народ

Факультет

Група

Результат

Очки

Розр

Група

1

Гупало Микита

2000

ФБМІ

БС-72

0,30,15

40

 

Ч

2

Грицено Леонід

2001

ФЕА

ЕК-81

0,30,75

39

 

Ч

3

Скрипнюк Мксим

2001

ФТІ

ФФ-83

0,30,83

38

 

Ч

4

Василь Сухарьков

1999

ХТФ

 

0,31,06

37

 

 

5

Кувшинов Олексій

2000

ІХФ

ЛП-71

0,32,16

36

 

Ч

6

Кузнецов Михайло

2001

ФЕА

 

0,37,65

35

 

тріатл

7

Колмагін Даніл

2002

ФІОТ

ІП-84

0,38,41

34

 

Ч

8

Приверт Дмитро

2000

ІСЗЗІ

С-61

0,39,25

33

 

 

9

Скопюк Максим

2000

ММІ

ВІ-71

0,41,06

32

 

Ч

10

Вернигора Артем

2000

ФММ

КП-72

0,54,85

31

 

С

 

Womens Bandeau mens