Спартакіада НТУУ «КПІ» з плавання 2015

Спартакіада НТУУ «КПІ» з плаванняЗ метою пропаганди здорового способу життя та зміцнення здоров'я студентів 22 квітня 2015 року в спорткомплексі НТУУ «КПІ» 50 метровому басейні, згідно календаря змагань, була проведена СПАРТАКІАДА з плавання. Змагання проводилися за правилами ФІНА, між факультетськими командами і в особистій першості. Учасників змагань так само прийшли підтримати вболівальники, друзі, близькі.

Представництво факультетських команд на даному спортивному форумі: 23 збірні команди факультетів університету – юнаки – 22 команди, дівчата – 13 команд. В особистому заліку приймали участь –171 чоловік: дівчата – 21, юнаки –150.

Призери Спартакіади з плавання 2015:

1 місце

ФБМІ

528 очок

2 місце

ФІОТ

415,5 очок

3 місце

ФЕЛ

335 очок

Призери Спартакіади з плавання серед дівчат

ВПІ

249 очок

ФІОТ

153 очка

ІПСА

115 очок

Призери Спартакіади з плавання серед юнаків

ФБМІ

449 очок

ММІ

308,5 очок

ФПМ

300 очок

Змагання проходили в дружній і жвавій атмосфері, емоційно, і залишили незабутні враження у присутніх на спортивному форумі. Вболівальники підбадьорювали учасників. В таких умовах, учасники змагань продемонстрували: характер, волю до перемоги, морально-вольові якості для досягнення високих результатів, що сприяло високій конкуренції на блакитній доріжці. За результатами змагань учасниками виконані норми спортивних розрядів з плавання:  НТУУ «КПІ»

КМС – Ефремов Владислав (ТЕФ, ТВ-32)

Гудзик Микита (ФЕЛ, ДМ-31)

Бенюх Роман (ІЕЕ, ОА-22);

I розряд                        - 16 чол.,

II розряд                      - 40 чол.,

III розряд                     - 78 чол.,

Юнацькі розряди                  - 43 чол.

Переможці та призери змагань були відзначені призами: кубками, медалями, грамотами. Нагородження змагань проводив: доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичного виховання Вихляєв Юрій Миколайович.

Відділення плавання кафедри фізичного виховання НТУУ «КПІ» висловлює слова подяки суддівській колегії (головний суддя Щеглов Є. М.), учасникам змагань, керівництву спорткомплексу і всім, хто допомагав організувати таке чудове свято.

До нових стартів на блакитній доріжці!

Jordan Release Dates 2016 sale