Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу 2017

12.04.2017 року відбулась Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу.
Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.
В змаганні брали участь наступні факультети: ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА,ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ. Загалом в змаганнях прийняло участь близько 70 студенток.

Результати змагань:
    1 місце - ВПІ, набравши 228 балів.
    2 місце – ФММ, набравши 76 балів.
    3 місце – ІТС, 61 бал.
    4 місце – ФІОТ,  55 балів.
    5 місце – ФТІ, 36 балів.
    6 місце – ФСП, 35 балів.
    7 місце – ФЛ, 34,5 балів.
    8-9 місце – ФБМІ, 30балів.
    8-9 місце – ФМФ, 30 балів.
    10 місце – ФБТ, 19,5балів.
    11 місце – ІПСА, 18 балів.
    12місце– ФЕЛ,15 балів.
    13-15 місце – ФАКС, 12 балів.
    13-15 місце – ІЕЕ, 12 балів.
    13-15 місце – ТЕФ, 12 балів.
    16місце -  ХТФ, 6 балів.
    17 місце – РТФ, 2 бали.
    18 місце – ЗФ, 1 бал.
У сольних виступах особливо відзначились наступні студентки:Лупаненко С. (ІПСА) – 1 місце, Денисенко Н.(ФБТ) – 2 місце,Медведюк К. (ФАКС) та СпасоваЄ. (ІЕЕ) – 3 місце.

Результати командних виступів (у складі 2-3 учасниць):студентки ФММХодюк О.,Агапова А. – 1 місце; студенткиФМФ Мізюнська І., Владика Л. – 2 місце; 3 місце з однаковою кількістю балів посіли команди ФТІ (Саук Ю., Рішко К., Самара Н.) та ВПІ (Степко Є., Галілейська О.).

Переможці командних виступів (у складі 5-6 учасниць): студентки ВПІ Губенко І., Дроботович М., ПанасюкВ., Рудіна О., Соломка П., Томіна К. – 1 місце;Регета Д., Громова Т., Куліш Д., Дикач Ю., Іллєнок М.(збірна команда ФІОТ та ФБМІ) – 2 місце;Вашуленко І., Петрик М., Топіха Д., Філь А., Чикалюк Є., Проданчук О. (ВПІ) – 3 місце.

Кожна із студенток сумлінно працювала над своїм виступом, доклала максимум зусиль, щоб показати свої творчі здібності і розкрити свої таланти. Усі виступи неймовірно сподобались гостям, вболівальникам та суддям цього спортивного свята.Переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями. У подарунок кожна учасниця змагань отримала весняні квіти.
Висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань: Бойко А.Л., Гавриловій Н.Є., Козловій Т.Г., Іванюті Н.В., Шишацькій В.І., Гавриловій Н.М.,Новіковій І.В.,Хімічу І.Ю.

Старші викладачі кафедри фізичного виховання С.У.Шарафутдінова, Т.Г.Козлова.