Семінар з туризму

17 січня в ЦФВС в залі спортивного туризму було проведено практичний семінар для викладачів кафедри фізичного виховання на тему «ТЕХНІКА ВЯЗАННЯ, ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ВУЗЛІВ»

Вузли і петлі використовувалися людиною з давніх-давен під час полювання та рибного лову, в сільському господарстві, при виготовленні килимів, обробленні одягу. Вузли поширені у різних галузях людської діяльності і мають особливості у зав’язуванні їх моряками, хірургами, рибалками, пожежниками, поліцейськими, альпіністами, спелеологами, будівельниками, ткачами,мисливцями, рятувальниками та ін.

На фото ст. викладач Михайленко В.М.

Під час проведення семінару(ст. викл. Михайленко В.М і викл. Согою С.М.) було показано ряд вузлів, які вивчаються студентами на відділенні туризму , а також продемонстровано практичне застосування цих вузлів. Викладачі відділення туризму розповіли про вплив вміння в’язання вузлів на розвиток у студентів моторики пальців, логічного мислення, поліпшення пам’яті, та координації рухів. Також на заняттях студенти оволодівають знаннями та практичними навичками, які знадобляться в подальшому житті.

На семінарі викладачі вивчили техніку в’язання основних вузлів.

Ці вправи доречно використовувати під час занять будь-яким видом спорту чи рухової активності, в підготовчий або заключній частині заняття.

Бажаючі освоїти техніку в’язання вузлів можуть звернутись на відділення туризму до викладачів кафедри фізичного виховання ст.. викл. Михайленко В. М.,викл. Сога С.М

ADIDAS release