План проведення спортивно-оздоровчих заходів в НТУУ "КПІ" у 2016 - 2017н.р.

На 2015-2016 н. р. було заплановано   210  спортивно - оздоровчих заходів, проведено –  176 (взяло участь  10094  студентів). Спортивно-оздоровчих заходів, які проводилися між факультетами університету – 41  (взяло участь 6639 студентів); 135  змагань було проведено на факультетах (взяло участь 3455  – студентів).

Кращі викладачі, відповідальні за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах: Чиченьова О.М. – ПБФ, Єфременко О.М. – ФЕА, Бурлака І.В. – ФЕЛ, Гаврилова Н.М. – ЛФ, Сиротинська О.К. – ФММ.

На 2016-2017 н.р. заплановано 225 спортивно-оздоровчих заходів,  з них: - 61між факультетами університету;

 

 ПОГОДЖЕНО   ЗАТВЕРДЖЕНО 
Декан   ММІФ    НТУУ “КПІ”  Проректор з навчально-виховної   
 проф. В.Б.Максименко _______  роботи НТУУ “КПІ”  
“____” _____________2016 р  проф. О.П.Киричок   ____________     
       “____”   _________________ 2016 р.  
        
План проведення спортивно-оздоровчих заходів в НТУУ "КПІ"  у  2016- 2017н.р. 
        
№ з/пФакультет, інститутВид рухової діяльності та спортуСпортивно-оздоровчий західПланове місце проведенняТермін проведенняКількість учасників Відповідальна особа
     вересень  
1ФЛБаскетболПершість ФЛ з баскетболуСпортмайданчик біля гуртожитку №15вересень20Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
2ВПІКвестПершість ВПІ змагань з квесту до Дня першокурсникаТериторія КПІвересень80Чеховська А.Ю. (викладач)
3ІХФФутболПершість ІХФ з футболуСпортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)вересень20-30Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
4ФММФутболТовариські матчі з футболу між ФММ та іншими факу-льтетами НТУУ «КПІ»Спортивне ядро НТУУ «КПІ»вересень, жовтень100 Сиротинська О.К. (викл.)
5ФСПФутболПершість ФСП футболу Мале спортивне ядровересень16ШулякМ.С., ЛусканьО.Ю. (ст.викл.)
6ІФФВолейболПершість ІФФ з волейболуСпорткомплекс, 24 корпусвересень26Соболенко А.І. (ст.викл.)
7ФЕАМініфутболЗмагання з мініфутболу серед серед кафедр факультетуФутбольне поле №1вересень - жовтень60Єфременко В.М (ст.викл.)
8ФБМІФутболПершість ФБМІ з футболуФутбольне поле № 2вересень - жовтень 4 командиГаврилова Н.Є. (викладач)
9ТЕФМініфутболПершість ТЕФ з міні-футболуМале спортивне ядровересень-квітень100Щеглов Є.М. (ст.викл.)
10ІЕЕМініфутболПершість ІЕЕ з мініфутболу-футболу серед 1го курсуМале спортивне ядровересень4 командиАнтонюк О.В. (викладач)
11ФТІТуризмПершість ФТІ з туризмуСОТ"Політехнік"вересень20Іванюта Н.В. (ст.викл.)
12ІХФВолейболПершість ІХФ з волейболуСпортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)вересень18-24Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
13Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного днядля студентів НТУУ"КПІ"Київ-Ірпіньвересень20Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
14ВПІМіні-футболЧемпіонат ВПІ з міні-футболуМале спортивне ядровересень-жовтень32Чеховська А.Ю. (викладач)
15ФЛМіні-футболПершість ФЛ з мініфутболуМале ядро НТУ "КПІ"вересень-жовтень18Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
16Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмОсінній туристичний зліт, присвячений Дню туризмус. Жорнівкавересень25Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
17ФЛКвестПершість ФЛ змагань з квестуТериторія НТУУ «КПІ»вересень30Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
18ФМФФутболПершість ФМФ з футболу"Мале ядро" біля корпусу №11вересень24Шишацька В.І. (ст.викл.)
19ВПІОздоровчийСпартакіада серед першокурників ВПІТериторія НТУУ"КПІ"вересень160Чеховська А.Ю. (викладач)
  жовтень  
20ФСПМіні-футболПершість ФСП з міні-футболу Спорткомплекс, 24 корпусжовтень-лютий8ШулякМ.С., ЛусканьО.Ю. (ст.викл.)
21ФТІОздоровчийПершість ФТІ з квестуТериторія НТУУ"КПІ"жовтень75Іванюта Н.В.
22ТЕФКвестПершість ТЕФ змагань з квесту до Дня першокурсникаТериторія КПІжовтень20Щеглов Є.М. (ст.викл.)
23ФЛБоулінгПершість ФЛ з боулінгуТРК «Більшовик»жовтень40Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
24ІХФСтрітболПершість ІХФ з стрітболуТериторія  НТУУ «КПІ»жовтень18-24Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
25РТФБадмінтонПершість РТФ з бадмінтонуСпортмайданчик біля гуртож.№15жовтень15-22Мартинов Ю.О. (ст.викладач)
26ІФФБаскетболПершість ІФФ з баскетболуФутбольне поле біля 24 корпусужовтень24Соболенко А.І. (ст.викл.)
27ЗФБадминтонПершість ЗФ з бадмінтонуСпортмайданчик студмістечкажовтень6Шарафутдінова С.У. (ст.викл.)
28ФЛШашкиЩорічні змагання між ФЛ  та ВПІ з шашокБібліотека НТУУ «КПІ» зал №12жовтень10Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
29Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмВідкритий чемпіонат Київської обл. зі спортивного туризмуп. Снітинка жовтень20Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
30ФМФШашкиПершість ФМФ з шашокКорпус 7, ауд.411жовтень10Шишацька В.І. (ст.викл.)
31ФТІОздоровчийФотополювання серед студентів ВПІТериторія КПІжовтень40Іванюта Н.В.
32ФТІФутболЧемпіонат з футболу серед студентів ФТІМале ядро КПІжовтень-листопад90Іванюта Н.В. (ст.викл.)
33ФІОТФутболПершість ФІОТ з футболуМале ядро НТУ "КПІ"жовтень45Саламаха О.Є. (ст.викладач)
34ІТСБадмінтонПершість ІТС з бадмінтонуСпортмайданчик студмістечкажовтень8Козлова Т.Г. (ст.викл.)
35ЗФВолейболПершість ЗФ з волейболуСпортмайданчик студмістечкажовтень12Шарафутдинова С.У. (ст.викл.)
36ФММТенісТурнір між ФММ та іншими факультетами НТУУ «КПІ»Тенісний корт за першим гуртожиткомжовтень 20 Сиротинська О.К. (викл.)
37ФСПВолейболПершість ФСП з волейболуСпорткомплекс, 24 корпусжовтень3 командиШулякМ.С., ЛусканьО.Ю. (ст.викл.)
38Факультети НТУУ «КПІ»ТенісОсіння першість НТУУ «КПІ» серед студентів  ІІ курсу всіх факультетівТенісні корти НТУУ "КПІ"жовтень Жуков С. М. (ст.викл.)
39Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного днядля студентів НТУУ"КПІ"Киів-Білогородкажовтень40Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
40Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного днядля студентів НТУУ"КПІ" Київ - Безрадичіжовтень20Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
41ІФФФутболПершість ІФФ з футболуМале спортивне ядрожовтень25Соболенко А.І. (ст.викл.)
42ХТФФутболПершість  серед студентів ХТФ з футболуФутбольне поле "Ядро №1" НТУУ "КПІ"жовтень 60Лукачина А.В. (ст.викл.)
43ФПМФутболПершість ФПМ з футболуСпорткомплекс НТУУ ”КПІ”жовтень-листопад22 Абрамов С. А. (ст.викл.)
44ПБФМіні- футболПершість серед студентів ПБФ з міні –футболуМале спортивне ядро НТУУ«КПІ» жовтень-листопад 50Паньков Сергій
Чиченьова О.М.
45ПБФОздоровчийПершість серед студентів ПБФ з боулінгуТРЦ «Більшовик»жовтень20Дехтяр Андрій
Чиченьова О.М.
46ФАКСФутболПершість ФАКС з футболу між кафедрамиФутбольне поле спорткомплексу №24жовтень4 командиМіщук Д.М. (ст.викл.)
47ФЕАПлаванняПершість ФЕА з плавання серед кафедр Басейн спорткомплексу №24жовтень15Єфременко В.М (ст.викл.)
48ІПСАШахиПершість ІПСА з шахівКорпус №35жовтень30Гришко Л.Г. (ст.викл.)
49 НТУУ "КПІ" серед студентів циклу ШейпінгПершість факультетів24 корп.  тренувальний зал біля басейнужовтень- листопад200Гаврилова Н.Є.,    Козлова Т.Г., Шарафутдинова С.У., Бойко Г.Л.,                             Іванюта Н.В.
50ФЛШахиПершість ФЛ з шахівБібліотека НТУУ «КПІ»жовтень 10Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
51ФБТФутболПершість ФБТ  з футболу Мале спортивне ядрожовтень18Сироватко З.В. (викл.)
52ФБМІВолейболПершість ФБМІ з волейболуСпортмайданчик студмістечкажовтень3 командиГаврилова Н.Є. (викладач)
53ФІОТКросфітПершість ФІОТ з кросфітуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24жовтень15Саламаха О.Є. (ст.викладач)
54ФЛВолейболПершість ФЛ з волейболуТРК «Більшовик»жовтень20Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
55ХТФТенісПершість ХТФ серед студентів І курсу з тенісуТенісні корти НТУУ «КПІ»жовтень8Лукачина А.В. (ст.викл.)
56ФМФШашкиПершість ФМФ з шашокКорпус 7, ауд.411жовтень10Шишацька В.І. (ст.викл.)
57ФЕЛТенісЗмагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 2 курсу НТУУ«КПІ»Парк «КПІ», тенісні кортижовтень-травень18Бурлака І.В. (ст.викл.)
58ФМФШахиПершість ФМФ з шахівКорпус 7, ауд.411жовтень15Шишацька В.І. (ст.викл.)
59ММІМіні-футболПершість ММІ з міні-футболуТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№20жовтень20-30 Корюкаєв М.М. (викладач)
60ІЕЕОздоровчийПершість серед студенів ІЕЕ з стрітболуСпортмайданчик студмістечкажовтень4командиАнтонюк О.В. (викладач)
     Листопад  
61ІЕЕОздоровчийПершість ІЕЕ з боулінгу сесед студентів ІЕЕ 1-5 курсівТРЦ « Хамелеон»листопад20Антонюк О.В. (викладач)
62Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів факультетів НТУУ «КПІ» /дівчата/Спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24листопад  20Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
63ФТІШахиПершість ФТІ з шахів11 корпус НТУУ"КПІ"листопад10Іванюта Н.В. (ст.викл.)
64Факультети НТУУ «КПІ»Настільний теніс Особиста першість серед студентів НТУУ «КПІ» /юнаки/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24листопад60Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
65ФЕАВолейболПершість з ФЕА волейболу серед кафедр факультетуСпортивний зал №2листопад40Єфременко В.М (ст.викл.)
66ФІОТПауерліфтинг Першість ФІОТ з пауерліфтингуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24листопад10Саламаха О.Є. (ст.викладач)
67ТЕФШахиПершість  серед студентів ТЕФ з шахівГуртожиток №1листопад20Щеглов Є.М. (ст.викл.)
68ІХФНастільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів ІХФСпорткомплекс НТУУ "КПІ"№24листопад10-20Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
69ІХФШашкиПершість  серед студентів ІХФ з шашокБібліотека НТУУ «КПІ» зал№12листопад10-15Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
70ІПСАОздоровчийПершість  серед студентів ІПСА з картингу"Жажда скорости"листопад40Гришко Л.Г. (ст.викл.)
71ВПІШахиПершість  серед факультетів ВПІ з шахів 12 зал бібліотеки НТУУ «КПІ»листопад15Чеховська А.Ю. (викладач)
72ФЕАБаскетболПершість серед студентів ФЕА з баскетболуСпортивний зал №1листопад40Єфременко В.М (ст.викл.)
73ФЕАНастільний тенісПершість серед студентів ФЕА з настільного тенісуСпорткомплекс№24 зал з настільного тенісулистопад15Єфременко В.М (ст.викл.)
74ІФФБоксПершість серед студентів ІФФ з боксуСпорткомплекс, 24 корпуслистопад10Соболенко А.І. (ст.викл.)
75ІТСВолейболПершість серед студентів ІТС з волейболуСпортмайданчик студмістечкалистопад12Козлова Т.Г. (ст.викл.)
76ФММШахиПершість факультету ФММ з шахівТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№18листопад - грудень20 Сиротинська О.К. (викл.)
77ФАКСНастільний тенісПершість ФАКС з настільного тенісуСпорткомплекс№24, зал настільного тенісулистопад16Міщук Д.М. (ст.викл.)
78ТЕФШашкиПершість ТЕФ з шашок Гуртожиток №1листопад20Щеглов Є.М. (ст.викл.)
79Факультети НТУУ «КПІ»Бортьба"Фестиваль єдиноборств"Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24листопад20Саламаха О.Є. (ст.викладач)
80ФЕАМініфутболПершість факультету ФММ з мініфутболуСпортивний зал №2листопад40Єфременко В.М (ст.викл.)
81ПБФНастільний тенісПершість серед студентів ПБФ з настільного тенісуКорпус №24листопад20Дехтяр Андрій
Чиченьова О.М.
82ТЕФАрмреслінгПершість ТЕФ з армреслінгуГуртожиток №5листопад, квітень40Щеглов Є.М. (ст.викл.)
83ФСПФутболПершість ФСП з футболу серед дівчатФутбольне поле біля 24 корпусулистопад4 командиШулякМ.С., ЛусканьО.Ю. (ст.викл.)
84ФММОздоровчийПершість ФММ з дартсуТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№18листопад20 Сиротинська О.К. (викл.)
85ХТФНастільний тенісПершість  серед студентів І - V курсів ХТФ з настільного тенісуГуртожиток № 19листопад112Лукачина А.В. (ст.викл.)
86ХТФОздоровчийПершість ХТФ з квестуТериторія  НТУУ «КПІ» старт-фініш корпус №4листопад30Лукачина А.В. (ст.викл.)
87Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗимова Першість факультетівБасейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24листопад200Викладачі відділення
     грудень  
88ФСПНастільний тенісПершість ФСП з настільного тенісуГуртожиток  20грудень20ШулякМ.С., ЛусканьО.Ю. (ст.викл.)
89ФІОТМініфутболПершість ФІОТ з мініфутболуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24грудень20Саламаха О.Є. (ст.викладач)
90Факультети НТУУ «КПІ» Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» з визначенням збірної команди НТУУ «КПІ»спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24грудень30Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
91РТФЖим лежачіПершість РТФ з жиму штанги лежачіАтлетич. Зал гуртож.№15грудень15-20Мартинов Ю.О. (ст.викладач)
92ІФФНастільний тенісПершість ІФФ з настільного тенісуСпорткомплекс, 24 корпусгрудень15Соболенко А.І. (ст.викл.)
93ФММПлаванняПершість ФММ з плаванняБасейн спорткомплексу НТУУ «КПІ»грудень20 Сиротинська О.К. (викл.)
94Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів факультетів НТУУ «КПІ» спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24грудень-квітень 150Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
95НТУУ «КПІ», ВНЗ КиєваПлаванняВідкрита Першість НТУУ «КПІ»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень40Викладачі відділення
96Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«День кроля»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень600Викладачі відділення
97Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«День кроля на спині»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень 500Викладачі відділення
98Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«День стайєра»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень80Викладачі відділення
99Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісТовариський матч зі збірною командою НПУ ім. М.П.Драгоманова /командні та особисті змагання/спорткомплекс  НПУ ім.М.П.Драгомановагрудень 2016 р. – березень 2017 р.;20Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
100Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість студентської ради Студмістечка НТУУ «КПІ» /особисті змагання/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24грудень50Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
101ФЛАеробікаПершість ФЛ з аеробікиСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24грудень12Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)
102ІХФОздоровчийПершість ІХФ з боулінгуСпортмайданчик біля гуртожитк. №8грудень20Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
103ІФФАрмреслінгПершість ІФФ з армреслінгуГуртожиток №10 НТУУ "КПІ"грудень12Соболенко А.І. (ст.викл.)
104ФЛШейпінгПершість ФЛ з шейпінгуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24грудень4 командиГаврилова Н.М.  (ст. викл.)
105 НТУУ "КПІ" серед студентів циклу атлетизмуАтлетична гімнастикаОсобиста першість НТУУ "КПІ" з атлетичної гімнастикиСпорткомплекс НТУУ "КПІ",к.№24,  зал важкої атлетикигрудень130Панкратов М.С. (викл.),          Сиротинська О.М. (викл.),                         Тимчик С.Г.(викл.)
106ММІЖим лежачіПершість ММІ з жиму лежачиТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№20грудень15-20 Корюкаєв М.М. (викладач)
107ІЕЕНастільний тенісПершість ІЕЕ з кібер спорту сесед студентів ІЕЕ 1-5 курсівГуртожиток №16грудень20Антонюк О.В. (викладач)
108Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗимова Першість НТУУ  «КПІ»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень100Викладачі відділення
     січень  
109ІТСМіні-футболПершість ІТС з міні-футболу24 корп. Зал №2 "футзал"січень12Козлова Т.Г. (ст.викл.)
110ФІОТОздоровчийПершість ФІОТ з  дартсуКорпус №18січень15Саламаха О.Є. (ст.викладач)
111ЗФМіні-футболПершість ЗФ з міні-футболуСпорткомплекс НТУУ "КПІ" футзалсічень18Шарафутдинова С.У. (ст.викл.)
     лютий   
112ВПІОздоровчийСпільний турнір з боулінгу між ВПІ та ФЛБоулінг-клуб «Більшовик»лютий80Чеховська А.Ю. (викладач)
113ФТІНастільний тенісПершість ФТІ з настільного тенісуСпорткомплекс НТТУ"КПІ"лютий10Іванюта Н.В. (ст.викл.)
114ІПСАОздоровчийПершість з настільного тенісу серед студентів факультетів НТУУ «КПІ» ТРЦ "Більшовик"лютий40Гришко Л.Г. (ст.викл.)
115ФМФГімнастичні багатоборстваПершість ФМФ з гімнастичних багатоборств колода Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24лютий15Шишацька В.І. (ст.викл.)
116ФМФГімнастичні багатоборстваПершість ФМФ з гімнастичних багатоборств брусаСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24лютий-березень15Шишацька В.І. (ст.викл.)
117ФМФГімнастичні багатоборстваПершість ФМФ з гімнастичних багатоборств акробатика/чол/Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24лютий10Шишацька В.І. (ст.викл.)
118ФМФГімнастичні багатоборстваПершість ФМФ з гімнастичних багатоборств акробатика/жін/Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24лютий15Шишацька В.І. (ст.викл.)
119ВПІНастільний тенісЧемпіонат ВПІ з настільного тенісу Спорткомплекс НТУУ «КПІ»лютий16Чеховська А.Ю. (викладач)
120ХТФВолейболПершість ХТФ з волейболуСпорткомплекс НТУУ"КПІ"лютий40Лукачина А.В. (ст.викл.)
121ІЕЕШашкиПершість ІЕЕ з шашок сесед студентів ІЕЕ 1-5 курсівНавчальний корпус НТУУ"КПІ" №22лютий20Антонюк О.В. (викладач)
122Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів НТУУ «КПІ» у парних розрядах /юнаки/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24лютий40Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
123Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів НТУУ «КПІ» що мешкають у гуртожитках навчального закладу /особисті та командні змагання/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24лютий-квітень 100Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
124ТЕФБоулінгПершість ТЕФ з боулінгуТРЦ  "Більшовик"лютий20Щеглов Є.М. (ст.викл.)
125ФПМНастільний тенісПершість ФПМ з настільного тенісуСпорткомплекс НТУУ ”КПІ”лютий10Абрамов С. А. (ст.викл.)
126ФБТТенісПершість ФБТ з тенісуТериторія  НТУУ «КПІ»лютий12Сироватко З.В. (викл.)
127ІФФШашкиПершість ІФФ з  шашокГуртожиток №10 НТУУ "КПІ"лютий15Соболенко А.І. (ст.викл.)
128ЗФНастільний тенісПершість ЗФ з настільного тенісуГуртожиток №20лютий8Шарафутдинова С.У. (ст.викл.)
129ІТСНастільний тенісПершість ІТС з настільного тенісуГуртожиток №12лютий10Козлова Т.Г. (ст.викл.)
130ФМММініфутболЗмагання з мініфутболу між кафедрами ФММСпорткомплекс НТУУ «КПІ». Ігрова зала №2лютий40 Сиротинська О.К. (викл.)

 

131Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів НТУУ «КПІ»  у парних розрядах /змішані пари/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24лютий30Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
132ІХФШахиПершість ІХФ з шахівБібліотека НТУУ «КПІ» зал№12лютий20Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
133ТЕФНастільний тенісПершість ТЕФ з  н/тенісу /юнаки/дівчата/Спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24, зал настільного тенісулютий10Щеглов Є.М. (ст.викл.)
134ІФФТенісПершість ІФФ з тенісуТенісні корти НТУУ "КПІ"лютий15Соболенко А.І. (ст.викл.)
135ФММОздоровчийПершість ФММ з боулінгуТРЦ "Більшовик"лютий40 Сиротинська О.К. (викл.)
136Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісТовариські матчі зі збірними командами вищих навчальних закладів міста  /особисті  та командні змагання/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24лютий-квітень50Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
     березень  
137ВПІШашкиПершість ФЛ серед першокурсників з шашок12 зал бібліотеки НТУУ «КПІ»березень18Чеховська А.Ю. (викладач)
138ММІНастільний тенісПершість ММІ з настільного тенісуТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№20березень20-24 Корюкаєв М.М. (викладач)
139Факультети НТУУ «КПІ» Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів НТУУ «КПІ» у парних розрядах /дівчата/спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24березень20Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
140ІФФШахиПершість ІФФ з шахів Гуртожиток №10 НТУУ "КПІ"березень16Соболенко А.І. (ст.викл.)
141ФМФШейпінгПершість ФМФ з шейпінгаСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24березень17Шишацька В.І. (ст.викл.)
142ФМФАеробікаПершість ФМФ з аеробікиСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24березень17Шишацька В.І. (ст.викл.)
143ФМФСпортивна гімнастикаПершість ФМФ зі спортивної гімнастикиСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24березень15Шишацька В.І. (ст.викл.)
144РТФНастільний тенісПершість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» з визначенням збірної команди НТУУ «КПІ»Спортзал гуртож.№15березень20-24Мартинов Ю.О. (ст.викладач)
145Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- вільні вправи (акробатика) юнакиСпорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24березень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
146Факультети НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- кінь - махи (юнаки)Спорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24березень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
147Факультети НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- кільця (юнаки)Спорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24березень15Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
148Факультети НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- опорний стрибок (юнаки)Спорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24березень30Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
149Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- поперечина (юнаки)Спорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24березень30Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
150Факультети НТУУ «КПІ»АеробікаВідбіркові змагання з аеробікиСпорткомплекс, 24 корпус,зал аеробікиберезень-квітень120Толмачева С.Є. (ст.викл.)
151ІПСАНастільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів - іноземців НТУУ «КПІ» Спорткомплекс №24березень40Гришко Л.Г. (ст.викл.)
152ПБФМіні –футболПершість серед студентів з міні-футболуМале спортивне ядро НТУУ«КПІ»березень-квітень50Паньков Сергій
Чиченьова О.М.
153ХТФТенісПершість  серед студентів ХТФ з футболуСпорткомплекс НТУУ"КПІ"березень60Лукачина А.В. (ст.викл.)
154ІТСОздоровчий Шейпінг-естафета серед студентів ІТССпорткомплекс НТУУ"КПІ"березень20Козлова Т.Г. (ст.викл.)
155ФБТТуризмПершість ФБТ з туризмуСпорткомплекс НТУУ"КПІ"березень20Сироватко З.В. (викл.)
156Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«Марафон на воді»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24березень 500Викладачі відділення
157Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняВесняна Першість НТУУ  «КПІ»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24березень-квітень160Викладачі відділення
158ІХФКульова стрільба (з пневматичної зброї)Першість ІХФ з кульової стрільбиТир спорткомплексу НТУУ "КПІ" березень20-35Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
159ІЕЕОздоровчийПершість серед студенів ІЕЕ з квестуспортмайданчик студмістечкаберезень20Антонюк О.В. (викладач)
160ІФФВажка атлетикаПершість ІФФ з важкої атлетикиСпорткомплекс, 24 корпусберезень10Соболенко А.І. (ст.викл.)
161ФПМБаскетболПершість ФПМ з баскетболуСпорткомплекс НТУУ ”КПІ”березень-квітень 20Абрамов С. А. (ст.викл.)
162Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед студентів - іноземців НТУУ «КПІ» спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24 березень-квітень 2016 р.50Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
     квітень  
163РТФАрмреслінгЧемпіонат гурт. №15 з армреслінгуАтлетич. Зал гуртож.№15квітень20-30Мартинов Ю.О. (ст.викладач)
164ФТІБаскетболПершість ФТІ з баскетболуСпортмайданчик парку ім.Пушкінаквітень60Іванюта Н.В. (ст.викл.)
165ФАКСМініфутболМатч-виклик між викладачами та студентами ФАКСТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№18квітень3 командиМіщук Д.М. (ст.викл.)
166ФТІОздоровчийПершість ФТІ  з боулінгуТРЦ "Більшовик"квітень50Іванюта Н.В. (ст.викл.)
167ФБТОздоровчийПершість ФБТ з квестуТериторія  НТУУ «КПІ»квітень30Сироватко З.В. (викл.)
168ФМФНастільний тенісПершість ФМФ з настільного тенісуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24квітень10Шишацька В.І. (ст.викл.)
169ХТФТенісПершість ХТФ серед студентів ІІ курсуТенісні корти НТУУ «КПІ»квітень8Лукачина А.В. (ст.викл.)
170ІПСАФутболПершість ІПСА з футболуМале спортивне ядроквітень - травень100Гришко Л.Г. (ст.викл.)
171ВПІОздоровчийДні спорту ВПІТериторія НТУУ"КПІ"квітень 180Чеховська А.Ю. (викладач)
172ФЕЛТенісЗмагання серед студентів ФЕЛ 1-5 курсів НТУУ«КПІ» Парк «КПІ» тенісні кортиквітень12Бурлака І.В. (ст.викл.)
173Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси паралельні(юнаки)Спорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24квітень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
174Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- вільні вправи (акробатика) дівчатаСпорткомплекс              НТУУ «КПІ»             корпус №24квітень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
175Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- колода (дівчата)Спорткомплекс  НТУУ «КПІ» корпус №24квітень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
176Факультети НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси різновисокі(дівчата)Спорткомплекс  НТУУ «КПІ» корпус №24квітень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
177Факультети  НТУУ "КПІ"Спортивна гімнастика Особиста першість НТУУ «КПІ» з окремих видів гімнастичного багатоборства- опорний стрибок (дівчата)Спорткомплекс  НТУУ «КПІ» корпус №24квітень20Смовженко А.М. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)
178ІТСфутболПершість  ІТС з футболуФутбольне поле "Ядро" КПІквітень18Козлова Т.Г. (ст.викл.)
179ІЕЕШахиПершість ІЕЕ з шахів сесед студентів ІЕЕ 1-5 курсівНавчальний корпус НТУУ"КПІ" №22квітень20Антонюк О.В. (викладач)
180ФЛЛегкоатлетична естафетаЛегкоатлетична естафета Мале ядро НТУ "КПІ"квітень4 командиГаврилова Н.М.  (ст. викл.)
181Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного дня для студентів НТУУ"КПІ" Київ - Безрадичіквітень40Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
182ММІАрмреслінгПершість ММІ  з армреслінгуТериторія НТУУ «КПІ» гуртож.№20квітень20-30 Корюкаєв М.М. (викладач)
183ІФФМіні-футболПершість ІФФ з міні-футболуСпорткомплекс, 24 корпусквітень22Соболенко А.І. (ст.викл.)
184ЗФФутболПершість ЗФ з футболуФутбольне поле біля 24 корпусуквітень18Шарафутдинова С.У. (ст.викл.)
185Факультети НТУУ «КПІ»ТенісСпартакіада НТУУ «КПІ» по тенісу з особистим залікомТенісні кортиквітень Жуков С. М. (ст.викл.)
186ФММНастільний тенісПершість ФММ з настільного тенісуЗала настільного тенісу (корпус №24)квітень, травень30 Сиротинська О.К. (викл.)
187Факультети НТУУ «КПІ»Настільний тенісПершість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ»  у рамках Спартакіади НТУУ «КПІ»спорткомплекс НТУУ «КПІ» корпус № 24квітень 100Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
188Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗмагання з плавання «Веселі вправи на воді»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24грудень90Викладачі відділення
189Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗмагання з плавання «День рятівника»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24квітень 250Викладачі відділення
190Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗмагання з плавання «День спринтера»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24квітень80Викладачі відділення
191ІФФНастільний футболПершість ІФФ з настільного футболуСпорткомплекс, 24 корпусквітень11Соболенко А.І. (ст.викл.)
192ФЕЛТенісЗмагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 1-5 курсів НТУУ«КПІ»Парк «КПІ», тенісні кортиквітень20Бурлака І.В. (ст.викл.)
193ФІОТНастільний тенісПершість ФІОТ з настільгого тенісуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24квітень20Саламаха О.Є. (ст.викладач)
194ІХФОздоровчийПершість ІХФ з дартсуСпортмайданчик біля гуртожитк. №8квітень20Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
195ВПІОздоровчийКвест до Дня ВПІ Територія НТУУ"КПІ"квітень45Чеховська А.Ю. (викладач)
196ВПІМіні-футболЧемпіонат ВПІ з міні-футболуМале спортивне ядроквітень32Чеховська А.Ю. (викладач)
197ПБФЛегка атлетикаПершість серед студенті з легкої атлетикиСпорткомплекс НТУУ «КПІ»квітень25Дехтяр Андрій
Чиченьова О.М.
198Факультети НТУУ «КПІ»Настільний теніс  Універсіада м. Києва серед ВНЗ /командні змагання/Спорткомплекс
НПУ ім. М.П.Драгоманова м. Київ  вул. Тургеневська 3/9
 квітень-травень 70Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
199ТЕФМікро-футболПершість ТЕФ з міккро-футболуМайданчик біля гуртожитку №1квітень20Щеглов Є.М. (ст.викл.)
200 НТУУ "КПІ" серед студентів циклу атлетизмуПауерліфтинг особистийОсобиста першість НТУУ "КПІ" з пауреліфтингу циклу атлетизму I пов./командні змагання/Спорткомплекс НТУУ "КПІ",к.№24,  зал важкої атлетикиквітень60Панкратов М.С. (викл.),          Сиротинська О.М. (викл.),                         Тимчик С.Г.(викл.)
201Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняЗмагання з плавання «Кумедні естафети»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24квітень80Викладачі відділення
     травень  
202Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного дня для студентів НТУУ"КПІ"Київ-Півнітравень30Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
203ФЕЛТенісЗмагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 1 курсу НТУУ«КПІ»Парк «КПІ», тенісні кортитравень16Бурлака І.В. (ст.викл.)
204ФІОТВолейболПершість ФІОТ з волейболуСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24травень20Саламаха О.Є. (ст.викладач)
205Факультети НТУУ «КПІ»ТуризмПохід вихідного днядля студентів НТУУ"КПІ"Київ- Денишитравень20Михайленко В.М., (ст. виклалач), Сога С.М. (викладач)
206ІТСШахиПершість ІТС з шахівГуртожиток №12травень8Козлова Т.Г. (ст.викл.)
207ЗФОздоровчийПершість ЗФ з соксуСпортмайданчик студмістечкатравень6Гайдук Д., Шарафутдинова С.У. (ст.виклад)
208 НТУУ "КПІ" серед студентів циклу атлетизмуПауерліфтинг особистийОсобиста першість НТУУ "КПІ" з пауреліфтингу циклу атлетизму I пов.Спорткомплекс НТУУ "КПІ",к.№24,  зал важкої атлетикитравень90Панкратов М.С. (викл.),          Сиротинська О.М. (викл.),                         Тимчик С.Г.(викл.)
209Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняРейтингові змагання – група «D»  - «жовті»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень100Викладачі відділення
210Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняРейтингові змагання – група «С»  - «зелені»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень300Викладачі відділення
211Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняРейтингові змагання – група «В»  - «сині»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень180Викладачі відділення
212Факультети НТУУ «КПІ»ПлаванняРейтингові змагання – група «А»  - «червоні»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень140Викладачі відділення
213Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«День брасу»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень 450Викладачі відділення
214Факультети НТУУ «КПІ»Плавання«День батерфляю»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень 500Викладачі відділення
215Факультети НТУУ «КПІ»Плавання «День комплексного плавання»Басейн НТУУ"КПІ"  спорткомплекс№24травень 350Викладачі відділення
216ФММТуризмПершість ФММ з туризмуТериторія НТУУ «КПІ», м. Київ та Київська обл.травень40 Сиротинська О.К. (викл.)
217ІХФБаскетболПершість ІХФ з баскетболуСпортмайданчик біля гуртожитк. №8травень20-30Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
218Факультети НТУУ «КПІ» Настільний тенісУніверсіада України серед ВНЗ /командні, особисті і парні змаганняЗа призначеннямтравень  150Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
219ХТФТенісПершість ХТФ серед студентів І-V курсу з тенісуТенісні корти НТУУ «КПІ»травень16Лукачина А.В. (ст.викл.)
220ІХФМіні-футболПершість ІХФ з міні-футболуСпортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)травень15-20Кузьменко Н.В. (ст.викл.)
221ФІОТСкелелазінняПершість ФІОТ з скелелазінняСпорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24травень20Саламаха О.Є. (ст.викладач)
222ІФФТуризмПершість ІФФ з туризмуСпорткомплекс, 24 корпустравень15Соболенко А.І. (ст.викл.)
223ПБФШахиКубок декана ПБФ з шахівКорпус №1, 201 аудиторіятравень15Дехтяр Андрій
Чиченьова О.М.
     червень  
224ФММТенісПершість ФММ з  тенісуТериторія НТУУ «КПІ» ядро 24 корпусучервень20 Сиротинська О.К. (викл.)
225Факультети НТУУ «КПІ» Настільний тенісТовариський матч зі збірною командою НУ ім. Т. Г. Шевченка  /особисті та командні змагання/За призначеннямпротягом року20Щербаченко В.К.,          Гришко Л.Г.,          Чиченьова О.М.
        
        
 Завідувач кафедри фізичного виховання    
 доцент Г.Л. Бойко _______     
 “____” _______________2016 р.