План проведення спортивно-оздоровчих заходів в НТУУ "КПІ"

План проведення спортивно-оздоровчих заходів в КПІ ім Ігоря Сікорського  у  2017-2018н.р.

ПОГОДЖЕНО

Декан   ММІФ КПІ ім Ігоря Сікорського

 проф. В.Б.Максименко _______

“____” _____________2017 р

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

 

 

Проректор з навчально-виховної

роботи КПІ ім Ігоря Сікорського

проф. П.О.Киричок   ____________  

  “____”   _________________ 2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Факультет, інститут

Вид рухової діяльності та спорту

Спортивно-оздоровчий захід

Планове місце проведення

Термін проведення

Кількість учасників

Відповідальна особа

 

 

 

 

 

Вересень

 

 

1

ФЛ

Баскетбол

Першість ФЛ з баскетболу

Спортмайданчик біля гуртожитку №15

Вересень

20

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

2

ВПІ

Оздоровчий

Першість ВПІ змагань з квесту до Дня першокурсника

Територія КПІ ім І.Сікорського

Вересень

80

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

3

ІХФ

Футбол

Першість ІХФ з футболу

Спортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)

Вересень

20-30

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

4

ФММ

Футбол

Товариські матчі з футболу між ФММ та іншими факультетами  «КПІ ім. І. Сікорського»

Спортивне ядро КПІ ім І.Сікорського

Вересень - жовтень

100

 Сиротинська О.К. (викладач)

5

ІФФ

Волейбол

Першість ІФФ з волейболу

Спорткомплекс, 24 корпус

Вересень

36

Новікова І.В. (викладач)

6

ФЕА

Мініфутбол

Змагання з мініфутболу серед серед кафедр факультету

Футбольне поле №1

Вересень - листопад

60

Єфременко В.М (ст.викладач)

7

ТЕФ

Мініфутбол

Першість ТЕФ з міні-футболу

Мале спортивне ядро

Вересень - квітень

120

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

8

ФТІ

Туризм

Першість ФТІ з туризму

СОТ"Політехнік"

Вересень

20

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

9

ІХФ

Волейбол

Першість ІХФ з волейболу

Спортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)

Вересень

18-24

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

10

ВПІ

Міні-футбол

Чемпіонат ВПІ з міні-футболу

Мале спортивне ядро

Вересень - жовтень

32

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

11

ФЛ

Міні-футбол

Першість ФЛ з мініфутболу

Мале ядро КПІ ім І.Сікорського

Вересень - жовтень

18

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

12

ФЛ

Оздоровчий

Першість ФЛ змагань з квесту

Територія  «КПІ ім. І Сікорського»

Вересень

30

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

13

ФМФ

Футбол

Першість ФМФ з футболу

"Мале ядро" біля корпусу №11

вересень

24

Шишацька В.І. (ст.викладач)

14

ВПІ

Оздоровчий

Спартакіада серед першокурників ВПІ /волейбол, стрітбол, боулінг,шахи,мініфутбол

Територія КПІ ім І.Сікорського

Вересень

148

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

15

ПБФ

Міні- футбол

Першість серед студентів ПБФ з міні –футболу

Мале ядро КПІ ім І.Сікорського

Вересень - жовтень

40

 Романюк Т.,Чиченьова О.М. (ст. викладач)

16

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед факультетів КПІ ім І.Сікорського з визначенням збірної команди /юнаки/

Спорткомплекс "КПІ ім І.Сікорського" корпус №24

Вересень

40

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

17

ІФФ

Армреслінг

Першість ІФФ з армреслінгу

Гуртожиток №10 КПІ ім І.Сікорського

Вересень

12

Новікова І.В. (викладач)

 

 

 

 

 

Жовтень

 

 

18

ІЕЕ

Футбол

Першість ІЕЕ з футболу

Мале спортивне ядро

Жовтень - листопад

96

Антонюк О.В. (ст. викладач)

19

ФТІ

Оздоровчий

Першість ФТІ з квесту

Територія "КПІ"

Жовтень

75

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

20

ТЕФ

Оздоровчий

Першість ТЕФ змагань з квесту до Дня першокурсника

Територія КПІ

Жовтень

20

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

21

ФЛ

Боулінг

Першість ФЛ з боулінгу

ТРК «Космополит»

Жовтень

30

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

22

ІХФ

Оздоровчий

Першість ІХФ з стрітболу

Територія  НТУУ «КПІ»

Жовтень

18-24

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

23

РТФ

Бадмінтон

Першість РТФ з бадмінтону

Спортмайданчик біля гуртож.№15

Жовтень

15-20

Мартинов Ю.О. (ст.викладач)

24

ІФФ

Баскетбол

Першість ІФФ з баскетболу

Футбольне поле біля 24 корпусу

Жовтень

24

Новікова І.В. (викладач)

25

ЗФ

Бадмінтон

Першість ЗФ з бадминтону

Спортмайданчик студмістечка

Жовтень

6

Скиба А.

 

ФТІ

Оздоровчий

Фотополювання серед студентів ВПІ

Територія КПІ

Жовтень

40

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

27

ФТІ

Футбол

Чемпіонат з футболу серед студентів ФТІ

Мале ядро КПІ

жовтень - листопад

90

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

28

ФІОТ

Футбол

Першість ФІОТ з футболу

Мале ядро НТУ "КПІ"

Жовтень

45

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

29

ІТС

Бадмінтон

Першість ІТС з бадмінтону

Спортмайданчик студмістечка

Жовтень

8

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

30

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Теніс

Осіння першість НТУУ «КПІ» серед студентів  ІІ курсу всіх факультетів

Тенісні корти КПІ ім І.Сікорського

Жовтень

16

Жуков С. М. (ст.викладач)

31

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

 Київ - Жорнівка - Київ

Жовтень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

32

ІФФ

Футбол

Першість ІФФ з футболу

Мале спортивне ядро

Жовтень

32

Новікова І.В. (викладач)

33

ПБФ

Оздоровчий

Першість серед студентів ПБФ з боулінгу

ТРЦ «Космополіт»

Жовтень

20

 Романюк Т.,                                                                         Чиченьова О.М. (ст. викладач)

34

ІПСА

Шахи

Першість ІПСА з шахів

Корпус №35

Жовтень

30

Гришко Л.Г. (ст.викладач)

35

ФЛ

Шахи

Першість ФЛ з шахів

Бібліотека  «КПІ ім.І. Сікорського»

Жовтень

10

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

36

ФБТ

Футбол

Першість ФБТ  з футболу

Мале спортивне ядро

Жовтень

22

Сироватко З.В. (викладач)

37

ХТФ

Теніс

Першість ХТФ серед студентів І курсу з тенісу

Тенісні корти  «КПІ ім. І.Сікорського»

Жовтень

10

Лукачина А.В. (ст.викладач)

38

ФЕЛ

Теніс

Змагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 2 курсу НТУУ«КПІ»

Парк «КПІ ім.І.Сікорського», тенісні корти

Жовтень - травень

18

Бурлака І.В. (ст.викладач)

39

ІЕЕ

Баскетбол

Першість серед студенів ІЕЕ з баскетболу

Спорткомплекс  "КПІ ім.Сікорського"

Жовтень

36

Антонюк О.В.(ст. викладач)

40

ФЕА

Баскетбол

Першість серед студентів ФЕА з баскетболу

Спорткомплекс№24 спортивний зал №1

Жовтень

40

Єфременко В.М (ст.викладач)

41

ФММ

Шахи

Першість факультету ФММ з шахів

Територія  «КПІ ім.І.Сікорського» гуртож.№18

Жовтень

20

 Сиротинська О.К. (викладач)

42

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед факультетів КПІ ім І.Сікорського з визначенням збірної команди /дівчата/

Спорткомплекс "КПІ ім І.Сікорського" корпус №24

Жовтень

20

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

43

ФММ

Теніс

Змагання з тенісу "Битва факультетів"

Корти КПІ ім. І. Сікорського

Жовтень

20

 Сиротинська О.К. (викладач)

44

ФЛ

Шашки

Чемпіонат факультету

Бібліотека  «КПІ ім І. Сікорського»

Жовтень

10

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

45

ХТФ

Оздоровчий

Першість ХТФ з квесту

Територія  НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» старт-фініш корпус №4

Жовтень

30

Лукачина А.В. (ст.викладач)

46

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Київ - Ірпінь - Київ

Жовтень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

47

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Київ - Снітинка - Київ

Жовтень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

48

ФСП

Футбол

Першість  ФСП з футболу

Мале спортивне ядро

Жовтень

20

Каліщук О.Ю.  (викладач)

49

ФАКС

Футбол

Першість  ФАКС з футболу

Мале спортивне ядро

Жовтень - листоапад

40

Гава В.Д.  (викладач)

 

 

 

 

 

Листопад

 

 

50

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Киів - Білогородка - Київ

Листопад

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

51

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Шейпінг

Першість факультетів з шейпінгу

24 корп.  тренувальний зал біля басейну

Листопад

350

Гаврилова Н.Є. (викладач),   Іванюта Н.В. (ст. викладач),  Козлова Т.Г.(ст. викладач), Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Бойко Г.Л.(доцент).

52

ФТІ

Шахи

Першість ФТІ з шахів

11 корпус НТУУ"КПІ"

Листопад

10

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

53

ФІОТ

Пауерліфтинг

Першість ФІОТ з пауерліфтингу

Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24

Листопад

10

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

54

ТЕФ

Шахи

Першість  серед студентів ТЕФ з шахів та шашок

Гуртожиток №1

Листопад

20

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

55

ІХФ

Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів ІХФ

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського №24

Листопад

10-20

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

56

ВПІ

Шахи

Першість  серед факультетів ВПІ з шахів /чоловіки,жінки,командні/

12 зал бібліотеки «КПІ ім. І.Сікорського»

Листопад

40

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

57

ФЕА

Волейбол

Першість серед студентів ФЕА з волейболу

Спорткомплекс№24 спортивний зал №2

Листопад

40

Єфременко В.М (ст.викладач)

58

ФЕА

Футбол

Першість з футзалу серед серед кафедр факультету

Спорткомплекс№24 спортивний зал №2

Листопад

40

Єфременко В.М (ст.викладач)

59

ФЕА

Плавання

Першість серед студентів ФЕА з плавання

Басейн "КПІ ім. І. Сікорського"

Листопад

15

Єфременко В.М (ст.викладач)

60

ФЕА

Настільний теніс

Першість серед студентів ФЕА з настільного тенісу

Спорткомплекс№24 зал з настільного тенісу

Листопад

15

Єфременко В.М (ст.викладач)

61

ІФФ

Бокс

Першість серед студентів ІФФ з боксу

Спорткомплекс, 24 корпус

Листопад

8

Новікова І.В. (викладач)

62

ІТС

Волейбол

Першість серед студентів ІТС з волейболу

Спортмайданчик студмістечка

Листопад

12

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

63

ФММ

 Оздоровчий

Першість ФММ з дартсу

Територія  «КПІ ім.І. Сікорського» гуртож.№18

Листопад

20

 Сиротинська О.К. (викладач)

64

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Зимова Першість факультетів

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

Листопад

200

Викладачі відділення

65

ІЕЕ

Волейбол

Першість ІЕЕ з волейболу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Листопад

36

Антонюк О.В. (ст. викладач)

66

ФММ

Оздоровчий

Першість ФММ з більярду

Клуб "Авіатор"

Листопад - лютий

40

 Сиротинська О.К. (викладач)

67

Факультети КПІ ім І.Сікорського

баскетбол

Першість з баскетболу серед факультетів КПІ ім І.Сікорського у рамках Спартакіади

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Листопад - квітень

150

Анікеєнко Л.В. (ст. викладач),    Єфременко В.М. (ст. викладач)

68

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Першість студентської ради студмістечка "КПІ ім.І. Сікорського"

спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Листопад

50

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

69

ФАКС

Плавання

Першість  ФАКС з плавання

Басейн "КПІ ім. І. Сікорського"

Листопад

40

Гава В.Д. (викладач)

70

ФСП

Футбол

Першість  ФСП з футболу

Мале спортивне ядро

Листопад

20

Каліщук О.Ю.  (викладач)

71

ФСП

Плавання

Першість  ФСП з плавання

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

Листопад

40

Каліщук О.Ю.  (викладач)

72

ІХФ

Шашки

Першість ІХФ з шашок

Бібліотека, зал №12

Листопад

10 -15

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

 

 

 

 

 

Грудень

 

 

73

ІЕЕ

 Оздоровчий

Першість ІЕЕ з боулінгу сесед студентів ІЕЕ 1-5 курсів

ТРЦ « Хамелеон»

Грудень

16

Антонюк О.В. (ст. викладач)

74

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів факультетів  «КПІ» ім.

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус №24

Грудень - травень

100

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

75

ПБФ

Настільний теніс

Першість серед студентів ПБФ з настільного тенісу

Корпус №24

Грудень

30

Дехтяр Андрій, Чиченьова О.М. (ст. викладач)

76

ФІОТ

Мініфутбол

Першість ФІОТ з мініфутболу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

20

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

77

РТФ

Жим лежачі

Першість РТФ з жиму штанги лежачі

Атлетич. Зал гуртож.№15

Грудень

15-20

Мартинов Ю.О. (ст.викладач)

78

ІФФ

Настільний теніс

Першість ІФФ з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

18

Новікова І.В. (викладач)

79

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

«День кроля»

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс №24

Грудень

600

Викладачі відділення

80

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

«День кроля на спині»

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

Грудень

500

Викладачі відділення

81

ФЛ

Аеробіка

Першість ФЛ з аеробіки

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

12

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

82

ФЛ

Шейпінг

Першість ФЛ з шейпінгу

Спорткомплекс НТУУ»КПІ», корпус №24

Грудень

4 команди

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

83

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Атлетична гімнастика

Особиста першість КПІ ім І.Сікорського з атлетичної гімнастики

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського,к.№24,  зал важкої атлетики

Грудень

100

Панкратов М.С. (ст.викладач),          Сиротинська О.М. (викладач),                         Тимчик С.Г.(викладач)

84

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Зимова Першість КПІ ім І.Сікорського

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

грудень

250

Викладачі відділення

85

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- в. вправи (акробатика)(ю.)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

30

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

86

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- кінь - махи (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

15

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

87

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- кільця (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

20

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

88

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- поперечина (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

18

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

89

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси паралельні(юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

20

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

90

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- вільні вправи (акробатика) дівчата

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

36

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

91

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- колода (дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

20

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

92

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси різновисокі(дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

15

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

93

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- опорний стрибок (д.)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Грудень

10

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

94

ФММ

Плавання

Першість ФММ з плавання

Басейн "КПІ ім. І. Сікорського"

Грудень

20

 Сиротинська О.К. (викладач)

95

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Змагання з плавання «Веселі вправи на воді»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс№24

Грудень - квітень

160

Викладачі відділення

96

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси паралельні ІІ курс (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Грудень

20

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

97

ІХФ

Боулінг

Першість ІХФ боулінгу

ТРЦ "Космополіт"

Грудень

10-20

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

 

 

 

 

 

січень

 

 

98

ІТС

Міні-футбол

Першість ІТС зміні-футболу

24 корп. Зал №2 "футзал"

Січень

12

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

99

ФІОТ

Оздоровчий

Першість ФІОТ дартсу

Корпус №18

Січень

15

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

100

ЗФ

Міні-футбол

Першість ЗФ з міні-футболу

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського футзал

Січень

18

Шарафутдинова С.У. (ст.викладач)

101

ІЕЕ

Шашки

Першість серед студенів ІЕЕ з шашок

Гуртожиток №15

Січень

16

Антонюк О.В. (ст. викладач)

102

ФІОТ

Баскетбол

Першість ФІОТ з баскетболу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Січень

40

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

 

 

 

 

 

лютий

 

 

103

ФТІ

Настільний теніс

Першість ФТІ з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

10

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

104

ФМФ

Гімнастичні багатоборства

Першість ФМФ з гімнастичних багатоборств колода

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

15

Шишацька В.І. (ст.викладач)

105

ФМФ

Гімнастичні багатоборства

Першість ФМФ з гімнастичних багатоборств бруса (жінки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

10

Шишацька В.І. (ст.викладач)

106

ФМФ

Гімнастичні багатоборства

Першість ФМФ з гімнастичних багатоборств бруса (чоловіки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

16

Шишацька В.І. (ст.викладач)

107

ФМФ

Гімнастичні багатоборства

Першість ФМФ з гімнастичних багатоборств вільні вправи/чол/

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

14

Шишацька В.І. (ст.викладач)

108

ФМФ

Гімнастичні багатоборства

Першість ФМФ з гімнастичних багатоборств вільні вправи/жін/

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

13

Шишацька В.І. (ст.викладач)

109

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І.Сікорського у парних розрядах /юнаки/

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

40

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

110

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І.Сікорського що мешкають у гуртожитках навчального закладу /особисті та командні змагання/

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий - квітень

100

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

111

ТЕФ

Боулінг

Першість ТЕФ з боулінгу

ТРЦ  "Космополіт"

Лютий

30

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

112

ФБТ

Теніс

Першість ФБТ з тенісу

Тенісні корти КПІ ім І.Сікорського

Лютий

10

Сироватко З.В. (викладач)

113

ІФФ

Шашки

Першість ІФФ з  шашок

Гуртожиток №10 КПІ ім І.Сікорського

Лютий

12

Новікова І.В. (викладач)

114

ЗФ

Настільний теніс

Першість ЗФ з настільного тенісу

Гуртожиток №20

Лютий

8

Шарафутдинова С.У. (ст.викладач)

115

ІТС

Настільний теніс

Першість ІТС з настільного тенісу

Гуртожиток №12

Лютий

10

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

116

ТЕФ

Настільний теніс

Першість ТЕФ з  н/тенісу /юнаки/дівчата/

Спорткомплекс  корпус № 24, зал настільного тенісу

Лютий

20

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

117

ІФФ

Теніс

Першість ІФФ з тенісу

Тенісні корти КПІ ім І.Сікорського

Лютий

15

Новікова І.В. (викладач)

118

ФМФ

Шейпінг

Першість ФМФ з шейпінга

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

11

Шишацька В.І. (ст.викладач)

119

ФМФ

Аеробіка

Першість ФМФ з аеробіки

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

10

Шишацька В.І. (ст.викладач)

120

ФМФ

Спортивна гімнастика

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики - кінь - махи

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

13

Шишацька В.І. (ст.викладач)

121

ФМФ

Спортивна гімнастика

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики - кільця

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

12

Шишацька В.І. (ст.викладач)

122

ФМФ

Спортивна гімнастика

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики - акробатика

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

12

Шишацька В.І. (ст.викладач)

123

ФМФ

Спортивна гімнастика

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики - поперечина

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

10

Шишацька В.І. (ст.викладач)

124

ФМФ

Спортивна гімнастика

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики - колода

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

15

Шишацька В.І. (ст.викладач)

125

ІПСА

Боулінг

Першість ІПСА з боулінгу

ТРЦ"Космополіт"

Лютий

40

Гришко Л.Г. (ст.викладач)

126

ІЕЕ

Шахи

Першість ІЕЕ з шахів серед студентів ІЕЕ 1-5 курсів

Навчальний корпус НТУУ"КПІ" №7

лютий

20

Антонюк О.В. (ст. викладач)

127

ФІОТ

Настільний теніс

Першість ФІОТ з настільгого тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

15

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

128

ІХФ

Шахи

Першість ІХФ  з шахів

Бібліотека, зал №12

Лютий

10-20

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

129

ВПІ

Оздоровчий

Першість  серед факультетів ВПІ з боулінгу

ТРЦ"Космополіт"

Лютий

80

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

130

ФАКС

Армреслінг

Першість  ФАКС з армреслінгу

Споткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського"

Лютий

10

Гава В.Д.   (викладач)

131

ФСП

Настільний теніс

Першість  ФСП з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Лютий

10

Каліщук О.Ю.  (викладач)

132

ВПІ

Настільний теніс

Першість  серед факультетів ВПІ з настільного тенісу /чол.,жін.,командні/

Споткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського"

Лютий

36

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

 

 

 

 

 

березень

 

 

133

ІЕЕ

Настільний теніс

Першість ІЕЕ з настільного тенісу серед студентів ІЕЕ 1-5 курсів

Гуртожиток №16

Березень

32

Антонюк О.В. ( ст. викладач)

134

ІПСА

Настільний теніс

Першість ІПСА з настільного тенісу

Спорткомплекс КПІ ім. І. Сікорського  к.№24

Березень

40

Гришко Л.Г. (ст.викладач)

135

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І.Сікорського у парних розрядах /дівчата/

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Березень

20

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

136

ІФФ

Шахи

Першість ІФФ з шахів

Гуртожиток №10 КПІ ім І.Сікорського

Березень

12

Новікова І.В. (викладач)

137

РТФ

Настільний теніс

Першість  з настільного тенісу серед РТФ

Спортзал гуртож.№15

Березень

20

Мартинов Ю.О. (ст.викладач)

138

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- опорний стрибок (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Березень

15

Шишацька В.І. (ст.викл),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

139

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Аеробіка

Відбіркові змагання з аеробіки

Спорткомплекс, 24 корпус,зал аеробіки

Березень - квітень

125

Толмачева С.Є. (ст.викладач)

140

ІТС

Оздоровчий

 Шейпінг-естафета серед студентів ІТС

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Березень

18

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

141

ФБТ

Туризм

Першість ФБТ з туризму

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Березень

10

Сироватко З.В. (викладач)

142

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

«Марафон на воді»

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

Березень

500

Викладачі відділення

143

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Весняна Першість КПІ ім І.Сікорського

Басейн КПІ ім І.Сікорського  спорткомплекс№24

Березень - квітень

400

Викладачі відділення

144

ІФФ

Важка атлетика

Першість ІФФ з важкої атлетики

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Березень

10

Новікова І.В. (викладач)

145

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Настільний теніс

 Універсіада м. Києва серед ВНЗ /командні змагання/

За призначенням

Березень - квітень

12

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

146

ФІОТ

Скелелазіння

Першість ФІОТ з скелелазіння

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24

Березень

20

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

147

Факультети КПІ ім І.Сікорського

волейбол

Першість з волейболу серед факультетів КПІ ім І.Сікорського у рамках Спартакіади

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Березень - квітень

150

Міщук Д.М. (доцент), Абрамов С.А.(ст.викладач), Сироватко З.В.(викладач), Довгопол Е.П.(викладач)

148

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Боротьба

Першість КПІ ім І.Сікорського з боротьби

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського, к.№24

Березень

20

Саламаха О.Є. (ст.викладач), Туряниця І.С. (викладач)

149

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Особиста першість серед студентів - іноземців КПІ ім.Сікорського

спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Березень - квітень

50

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

150

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Шейпінг

Першість факультетів з шейпінгу з визначенням збірних команд

24 корп.  тренувальний зал біля басейну

Березень

170

Гаврилова Н.Є. (викладач),   Іванюта Н.В. (ст. викладач),  Козлова Т.Г.(ст. викладач), Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Бойко Г.Л.(доцент).

151

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- кільця (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

15

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

152

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- вільні вправи ІІ курс (юнаки)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

30

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

153

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- бруси різновисокі ІІ курс (дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

35

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

154

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- колода ІІ курс (дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

35

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

155

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- вільні вправи ІІ курс (дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

45

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

156

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Спортивна гімнастика

 Особиста першість "КПІ ім.І.Сікорського" з окремих видів гімнастичного багатоборства- о. стрибки ІІ курс (дівчата)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Березень

15

Шишацька В.І. (ст.викладач),                                           Зеніна І.В. (доцент)     Добровольский В.Е. (викладач)

157

ВПІ

Шашки

Спільний турнірз шашок серед студентів ВПІ та ФЛ

12 зал бібліотеки «КПІ ім. І.Сікорського»

Березень

18

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

158

ВПІ

Футбол

Кубок СтудрадиВПІ з футболу

Мале спортивне ядро

Березень

20

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

 

 

 

 

 

квітень

 

 

159

ВПІ

Міні-футбол

Чемпіонат ВПІ з міні-футболу

Мале спортивне ядро

Квітень

32

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

160

ЗФ

Волейбол

Першість ЗФ з волейболу

Спортмайданчик студмістечка

Квітень

12

Скиба А.

161

ПБФ

Міні –футбол

Першість серед студентів ПСНК з міні-футболу

Мале спортивне ядро «КПІ ім.І.Сікорського»

Квітнь - травень

30

Івасик Ю.,  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

 

162

ПБФ

Міні –футбол

Першість серед студентів  та викладачів ПБФ з міні-футболу

Мале спортивне ядро «КПІ ім.І.Сікорського»

Квітень

35

Рижук Я.,  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

 

163

РТФ

Армреслінг

Чемпіонат гурт. №15 з армреслінгу

Атлетич. зал гуртож. №15

Квітень

20-25

Мартинов Ю.О. (ст.викладач)

164

ФТІ

Баскетбол

Першість ФТІ з баскетболу

Спортмайданчик парку ім.Пушкіна

Квітень

60

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

165

ФТІ

Оздоровчий

Першість ФТІ  з боулінгу

ТРЦ "Космополіт"

Квітень

50

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

166

ФБТ

Оздоровчий

Першість ФБТ з квесту

Територія  КПІ ім. І. Сікорського

Квітень

20

Сироватко З.В. (викладач)

167

ХТФ

Теніс

Першість ХТФ серед студентів ІІ курсу

Тенісні корти «КПІ ім. І. Сікорського»

Квітень

10

Лукачина А.В. (ст.викладач)

168

ІПСА

Футбол

Першість ІПСА з футболу

Мале спортивне ядро

Квітень - травень

50

Гришко Л.Г. (ст.викладач)

169

ІТС

Футбол

Першість  ІТС з футболу

Футбольне поле "Ядро" КПІ

Квітень

18

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

170

ФЛ

Легкоатлетична естафета

Легкоатлетична естафета

Мале ядро НТУ "КПІ"

Квітень

4 команди

Гаврилова Н.М.  (ст. викл.)

171

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

 Київ - Безрадичі -КиЇв

Квітень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

172

ІФФ

Міні-футбол

Першість ІФФ з міні-футболу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Квітень

25

Новікова І.В. (викладач)

173

ЗФ

Футбол

Першість ЗФ з футболу

Футбольне поле біля 24 корпусу

Квітень

18

Левицький І.

174

ФММ

Настільний теніс

Першість ФММ з настільного тенісу

Спорткомплекс КПІ ім. І.Сікорського, корпус 24

Квітень

30

 Сиротинська О.К. (викладач)

175

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Змагання з плавання «День рятівника»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Квітень

350

Викладачі відділення

176

ІФФ

Настільний футбол

Першість ІФФ з настільного футболу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Квітень

11

Новікова І.В. (викладач)

177

ФЕЛ

Теніс

Змагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 1-5 курсів «КПІ ім. І. Сікорського»

Парк «КПІ ім. І.Сікорського», тенісні корти

Квітень

30

Бурлака І.В. (ст.викладач)

178

ІХФ

Дартс. Оздоровчий

Першість ІХФ з дартсу

Спортмайданчик біля корпусу  №19

Квітень

10-20

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

179

ТЕФ

Мікро-футбол

Першість ТЕФ з мікро-футболу

Майданчик біля гуртожитку №1

Квітень

 

Щеглов Є.М. (ст.викладач)

180

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Змагання з плавання «Кумедні естафети»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс№24

Квітень

100

Викладачі відділення

181

ФІОТ

Волейбол

Першість ФІОТ з волейболу

Спорткомплекс "КПІ ім. І.Сікорського", корпус №24

Квітень

20

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

182

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Київ- Підгірці

Квітень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

183

ПБФ

Легка атлетика

Першість серед студентів ПБФ з легкої атлетики

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Квітень

25

Чиченьва О.М. (ст. викладач)

184

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Настільний теніс

 Універсіада м. Києва серед ВНЗ /командні, особисті та парні змагання/

За призначенням

Квітень - травень

4

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

185

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Бокс

Першість КПІ ім І.Сікорського з боксу

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського, к.№24

Квітень

30

Назимок В.В. (ст.викладач),   Хачикян С.С. (ст.викладач)

186

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І.Сікорського у парних розрядах /змішані пари/

спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Квітень

30

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

187

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Атлетична гімнастика

Першість серед студентів КПІ ім І.Сікорського з жиму лежачи.

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського», корпус №24

Квітень

50

Викладачі відділення

188

ВПІ

Волейбол

Першість  серед факультетів ВПІ з волейболу

Майданчик біля гуртожитку №8

Квітень - травень

40

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

189

ВПІ

Оздоровчий

Першість ВПІ змагань з квесту до Дня ВПІ

Територія КПІ ім І.Сікорського

Квітень

45

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

190

ФАКС

Туризм

Першість  ФАКС з туризму

СОТ "Політехнік"

Квітень

20

Гава В.Д. (викладач)

191

ФАКС

Шахи

Першість  ФАКС з шахів

Бібліотека "КПІ ім. І. Сікорського"

Квітень

20

Гава В.Д. (викладач)

192

ВПІ

Оздоровчий

Дні спорту ВПІ /бадмінтон, перетягування канату, квест,"лабіринт"/

Територія КПІ ім І.Сікорського

Квітень

158

Петриченко В.В.,                                   Чеховська А.Ю. (викладач)

193

ФСП

Шахи

Першість  ФСП з шахів

Бібліотека "КПІ ім. І. Сікорського"

Квітень

20

Каліщук О.Ю.  (викладач)

194

ФСП

Туризм

Першість  ФСП з туризму

СОТ "Політехнік"

Квітень

20

Каліщук О.Ю.  (викладач)

195

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Київ - Малютинка - Київ

Квітень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

 

 

 

 

 

травень

 

 

196

ФІОТ

Кросфіт

Першість ФІОТ з кросфіту

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Травень

15

Саламаха О.Є. (ст.викладач),       Малина А.А.

197

ФЕЛ

Теніс

Змагання серед студентів 1 курсу ФЕЛ  НТУУ«КПІ»

Парк «КПІ ім. І. Сікорського»             тенісні корти

Травень

16

Бурлака І.В. (ст.викладач)

198

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Теніс

Весняна першість  серед студентів факультетів "КПІ ім І.Сікорського" з  тенісу

Тенісні корти "КПІ ім. І. Сікорського"

Травень

18

Жуков С. М. (ст.викладач)

199

ФММ

Туризм

Першість ФММ з туризму

Теріторія "КПІ", Київ та Київська обл.

Травень

40

 Сиротинська О.К. (викладач)

200

ФММ

Теніс

Першість ФММ з тенісу

Корти КПІ ім. І. Сікорського

Травень

20

 Сиротинська О.К. (викладач)

201

Факультети "КПІ ім І.Сікорського"

Туризм

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І.Сікорського

Київ - Півні - Київ

Травень

20-40

Михайленко В.М. (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

202

ІТС

Шахи

Першість ІТС з шахів

Гуртожиток №12

Травень

8

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

203

ЗФ

Оздоровчий

Першість ЗФ з соксу

Спортмайданчик студмістечка

Травень

6

Гайдук Д., Шарафутдинова С.У. (ст.викладач)

204

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Пауерліфтинг

Особиста першість КПІ ім І.Сікорського з пауерліфтингу циклу атлетизму I пов.

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського,к.№24,  зал важкої атлетики

Травень

85

Панкратов М.С. (викладач),          Сиротинська О.М. (викладач),                         Тимчик С.Г.(викладач)

205

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Рейтингові змагання – група «D»  - «жовті»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

80

Викладачі відділення

206

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Рейтингові змагання – група «С»  - «зелені»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

250

Викладачі відділення

207

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Рейтингові змагання – група «В»  - «сині»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

150

Викладачі відділення

208

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

Рейтингові змагання – група «А»  - «червоні»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

110

Викладачі відділення

209

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

«День брасу»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

550

Викладачі відділення

210

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

«День батерфляю»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс №24

Травень

400

Викладачі відділення

211

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Плавання

 «День комплексного плавання»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс№24

Травень

400

Викладачі відділення

212

ІХФ

Баскетбол

Першість ІХФ з баскетболу

Спортмайданчик біля гуртожитк. №8

Травень

20-30

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

213

ХТФ

Теніс

Першість ХТФ серед студентів І-V курсу з тенісу

Тенісні корти «КПІ ім. І. Сікорського»

Травень

16

Лукачина А.В. (ст.викладач)

214

ІХФ

Міні-футбол

Першість ІХФ з міні-футболу

Спортмайданчик (між гуртожитк. №3-№8)

Травень

15-20

Кузьменко Н.В. (ст.викладач)

215

ІФФ

Туризм

Першість ІФФ з туризму

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24

Травень

5

Новікова І.В. (викладач)

216

Факультети КПІ ім І.Сікорського

Шейпінг

Першість факультетів з шейпінгу (шейпінг-естафета)

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24, зал шейпінгу

Травень

250

Гаврилова Н.Є. (викладач),   Іванюта Н.В. (ст. викладач),  Козлова Т.Г.(ст. викладач), Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Бойко Г.Л.(доцент).

217

ЗФ

Шейпінг

Першість ЗФ з шейпінгу

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського, корпус №24

Травень

18

Шарафутдинова С.У. (ст.викладач)

218

Факультети КПІ ім І.Сікорського

 Настільний теніс

Товариські матчі зі збірнимим командами ВНЗ м. Києва  /особисті та командні змагання/

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус №24

Протягом навчального року

50

Щербаченко В.К. (ст. викладач), Гришко Л.Г. (ст. викладач),  Чиченьова О.М. (ст. викладач)

219

ФСП

Оздоровчий

Першість  ФСП з квесту

Теріторія "КПІ ім. І. Сікорського"

Квітень

50

Каліщук О.Ю.  (викладач)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач кафедри фізичного виховання

 

 

 

 

 

доцент Г.Л. Бойко _______

 

 

 

 

 

 

“____” _____________2017р.