План проведення спортивно-оздоровчих заходів в НТУУ "КПІ"

План проведення спортивно-оздоровчих заходів в КПІ ім Ігоря Сікорського  у  2018-2019н.р.

План гуртка за інтересами студентів наукового, науково-технічного (культурного, фізкультурно-оздоровчого) спрямування.

 

 

Назва студентського гуртка

 Рада зі спортивно-оздоровчої роботи

 

Керівник Гуртка

Бойко Г.Л. к. п. н., доцент, в.о. зав. кафедри

Мета, завдання та основні напрямки роботи Гуртка

Популяризація здорового способу життя серед студентської молоді.

План роботи гуртка студентів наукового, науково-технічного (культурного, фізкультурно-оздоровчого) спрямування.

 

План проведення спортивно-оздоровчих заходів кафедри фізичного виховання  «КПІ ім. І. Сікорського» на  2018-2019 навчальний  рік додатку №1.

                                                                                        

 

Додаток №1

 

План

проведення спортивно-оздоровчих заходів кафедри фізичного виховання

«КПІ ім. І. Сікорського» на  2018-2019 навчальний  рік

Дата

Час

Подія

Місце проведення

Відповідальні

20 вересня

 

Першість ФЛ з баскетболу

Спортмайданчик біля гуртожитку №15

Гаврилова Н.М.

 (ст. викладач)

21 вересня

 

Змагання з мініфутболу серед кафедр  ФЕА

Футбольне поле №1

Єфременко В.М

(ст. викладач)

Вересень

 

Першість ФТІ з туризму

СОТ "Політехнік"

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

Вересень

 

Першість ФЛ з мініфутболу

Мале ядро КПІ ім І.Сікорського

Гаврилова Н.М. 

(ст. викладач)

Вересень

 

Першість ФЛ з квесту

Територія НТУУ «КПІ»

Гаврилова Н.М. 

(ст. викладач)

Вересень

 

Першість ФМФ з футболу

"Мале ядро" біля корпусу №11

Шишацька В.І.

(ст. викладач)

21-22 вересня

17год.30хв

Першість ІТС з бадмінтону

Спортмайданчик студмістечка

Козлова Т.Г.

(ст.викладач)

16-17 вересня

 

Першість ЗФ з волейболу

Спортмайданчик студмістечка

Шарафутдінова С.У. (ст. викладач)

Вересень - червень

 

Товариські матчі з настільний теніс зі збірнимим командами ВНЗ м. Києва  /особисті та командні змагання/

Спорткомплекс КПІ ім І.Сікорського корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М.(ст.викладач) Завадська Н.В.(викладач)

 

 

Вересень

 

Першість з настільного тенісу серед факультетів КПІ ім І.Сікорського з визначенням збірної команди /юнаки/

 

Спорткомплекс "КПІ ім І.Сікорського" корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М.(ст.викладач) Завадська Н.В.(викладач

Жовтень

 

Першість ФТІ з квесту

"Територія "КПІ

Іванюта Н.В. (ст.викладач)

жовтень

 

Першість ХТФ з тенісу серед студентів І курсу з тенісу

Тенісні корти  «КПІ ім. І.Сікорського

Лукачина А.В. (ст.викладач)

жовтень

 

Першість ХТФ з тенісу серед студентів ІІ курсу

Тенісні корти  «КПІ ім. І.Сікорського

Лукачина А.В. (ст.викладач)

жовтень

 

Веселі ігри   серед студентів ХТФ І-ІІ курсу з тенісу

Тенісні корти «КПІ ім. І. Сікорського»

Лукачина А.В. (ст.викл.)

Жовтень

 

Першість ФЛ з боулінгу

ТРК «Космополит

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач

06-07 жовтня

 

Першість ЗФ з бадмінтону

Спортмайданчик студмістечка

Костюченко, Шарафутдинова С.У. (ст. викладач)

Жовтень

 

Фотополювання серед студентів ВПІ

Територія КПІ

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

жовтень - листопад

 

Чемпіонат з футболу серед студентів ФТІ

Мале ядро КПІ

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

12-13 жовтня

 

Першість ІТС з волейболу

Спортмайданчик студмістечка

Козлова Т.Г. (ст. викладач

Жовтень

 

Першість ФМФ з футболу

"Мале ядро" біля корпусу №11

Шишацька В.І. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ІФФ з шахів

Гуртожиток №10 КПІ ім І. Сікорського

Новікова І.В. (викладач)

Жовтень - листопад

 

Першість серед студентів ПБФ з міні –футболу

Мале спортивне ядро НТУУ«КПІ»

Романюк Т., Чиченьова О.М. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість серед студентів ПБФ з боулінгу

ТРЦ «Космополіт»

Романюк Т., Чиченьова О.М. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ІПСА з шахів

«КПІ ім. І. Сікорського» Корпус №35

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ФЕА з баскетболу

Спорткомплекс№24 спортивний зал №1

Єфременко В.М (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ФЛ з шахів

Бібліотека  «КПІ ім.І. Сікорського»

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

Жовтень

 

Чемпіонат ФЛ з шашок

Бібліотека  «КПІ ім І. Сікорського»

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість серед студентів 1 курсу ФЕЛ  НТУУ«КПІ» з тенісу

Парк «КПІ ім. І Сікорського» тенісні корти

Бурлака І.В. (ст. викладач)

Жовтень

 

Змагання з тенісу серед студентів ФЕЛ 2 курсу НТУУ«КПІ»

Парк «КПІ ім .І.   Сікорського», тенісні корти

Бурлака І.В. (ст. викладач)

Жовтень

 

Змагання з тенісу "Веселі ігри" серед студентів ФЕЛ 1-2 курсів «КПІ ім. І. Сікорського»

Парк «КПІ ім. І. Сікорського», тенісні корти

Бурлака І.В. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ФПМ з футболу

Футбольне поле біля Спорткомплексу "КПІ ім І. Сікорського" корпус № 24

Назимок В.В. (ст. викладач)

Жовтень

 

Першість ІФФ з футболу

Мале спортивне ядро

Новікова І.В. (викладач)

Жовтень

 

Осіння першість  «КПІ ім. І. Сікорського» серед студентів  ІІ курсу всіх факультетів

 «КПІ ім І.  Сікорського». Тенісні корти

Лукачина А.В. (ст. викладач)

Жовтень

 

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І. Сікорського

Киів - Білогородка - Київ

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Жовтень

 

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І. Сікорського

Київ - Ірпінь - Київ

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Жовтень

 

Першість з настільного тенісу серед факультетів КПІ ім І. Сікорського з визначенням збірної команди /дівчата/

Спорткомплекс "КПІ ім І. Сікорського" корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. (викладач)

Листопад

 

Першість ФТІ з шахів

"КПІ ім. І. Сікорського" Корпус № 11

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

Листопад

 

Першість ІПСА з шашок

КПІ ім. І. Сікорського" Корпус № 35

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Листопад

 

Першість серед студентів ФЕА з волейболу

"КПІ ім. І. Сікорського" Спорткомплекс№24 спортивний зал №2

Єфременко В.М (ст. викладач)

Листопад

 

Першість з футзалу  серед кафедр ФЕА

"КПІ ім. І. Сікорського" Спорткомплекс№24 спортивний зал №2

Єфременко В.М (ст. викладач)

Листопад

 

Першість серед студентів ФЕА з плавання

Басейн "КПІ ім. І. Сікорського"

Єфременко В.М (ст. викладач)

Листопад

 

Першість серед студентів ФЕА з настільного тенісу

"КПІ ім. І. Сікорського" Спорткомплекс№24 зал з настільного тенісу

Єфременко В.М (ст. викладач)

Листопад

 

Першість серед студентів ІТС з міні-футболу

"КПІ ім. І. Сікорського" Спорткомплекс №24. Спортивний зал №2 "футзал"

Козлова Т.Г. (ст. викладач)

Листопад

 

Першість серед студентів ПБФ з настільного тенісу

"КПІ ім. І. Сікорського" Корпус №24

Дехтяр Андрій
Чиченьова О.М. (ст. викладач)

Листопад

 

Першість ІФФ з волейболу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Новікова І.В. (викладач

Листопад

 

Першість ФМФ з шахів

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24.

Шишацька В.І. (ст. викладач)

28-29 листопада

 

Відбірковий турнір з жиму лежачи серед студентів РТФ

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24. Тренажерна зала.

Мартинов Ю.А. (ст. викладач)

Листопад

 

Першість студентської ради студмістечка "КПІ ім. І. Сікорського"

спорткомплекс КПІ ім І. Сікорського корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. (викладач).

Листопад

 

Похід вихідного дня для студентів КПІ ім І. Сікорського

 Київ - Жорнівка - Київ

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Листопад

 

Першість факультетів КПІ ім І. Сікорського з шейпінгу

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського» корп.№24, тренувальний зал біля басейну

Гаврилова Н.Є. (ст. викладач),  Козлова Т.Г. (ст. викладач), Шарафутдинова С.У.(ст. викладач), Бойко Г.Л. (доцент),                             Іванюта Н.В. (ст. викладач)

Листопад

 

Зимова Першість факультетів КПІ ім І. Сікорського з плавання

Басейн КПІ ім І. Сікорського  спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Грудень

 

Першість ФМФ зі спортивної гімнастики

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського" корпус №24

Шишацька В.І. (ст. викладач)

Грудень

 

Першість ФЛ з аеробіки

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки.

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

Грудень

 

Першість ІФФ з армреслінгу

Гуртожиток №10 КПІ ім І.Сікорського

Новікова І.В. (викладач)

Грудень

 

Першість ФЛ з шейпінгу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

21-22 грудня

 

Шейпінг-естафета

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Козлова Т.Г. (ст. викладач)

Грудень

 

Першість РТФ з армреслінгу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Тренажерний зал.

Мартинов Ю.А. (ст. викладач)

Грудень

 

Особиста першість КПІ ім І. Сікорського з атлетичної гімнастики (жим лежачи)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Тренажерний зал.

Мартинов Ю.О. (ст.викладач), Корюкаев (ст. викладач), Соболенко А.І.  (ст. викладач) Твердохліб О.Ф.(доцент)

Грудень

 

Особиста першість КПІ ім І. Сікорського з шейпінгу

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал шейпінгу

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Козлова Т.Г.(ст. викладач), Бойко Г.Л. (доцент),  Гаврилова Н.Є. ( викладач),  Іванюта Н.В. (ст. викладач).

Грудень

 

Змагання з плавання «Веселі вправи на воді»

Басейн КПІ ім І.Сікорського спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Грудень

 

Особиста першість КПІ ім І. Сікорського з атлетичної гімнастики

Спорткомплекс КПІ ім І. Сікорського,к.№24,  зал важкої атлетики

Панкратов М.С. (ст. викладач),          Сиротинська О.М. (викладач),                         Тимчик С.Г.(викладач)

Грудень

 

«День кролю»

Басейн КПІ ім І. Сікорського  спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Грудень

 

«День кролю на спині»

Басейн КПІ ім І. Сікорського  спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Грудень

 

Першість з настільного тенісу серед студентів факультетів НТУУ «КПІ»

Спорткомплекс КПІ ім І. Сікорського корпус № 24

 Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. (викладач)

Грудень

 

Зимова Першість КПІ ім. І. Сікорського

Басейн КПІ ім І. Сікорського  спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Лютий

 

Першість ФТІ з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського" 24корп.

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість ІФФ з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського" 24корп.

Новікова І.В. (викладач)

08-09 лютий

 

Першість ІТС з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", Гуртожиток №12

Козлова Т.Г. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість ФМФ з настільного тенісу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Шишацька В.І. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість ІПСА з плавання

Спорткомплекс КПІ ім. І. Сікорського  к.№24

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість ІПСА з боулінгу

ТРЦ "Космополіт"

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість ФПМ з тенісу

Парк «КПІ ім. І Сікорського» тенісні корти

Назимок В.В. (ст. викладач)

Лютий

 

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І. Сікорського у парних розрядах /юнаки/

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

 Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. (викладач)

Лютий - квітень

 

Першість з настільного тенісу серед студентів КПІ ім І. Сікорського, що мешкають у гуртожитках навчального закладу /особисті та командні змагання/

Спорткомплекс "КПІ ім .І. Сікорського", корпус №24

Гришко Л.Г. (ст. викладач),   Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В.

(викладач)

Березень

 

Першість ФМФ з шейпінгу

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Шишацька В.І. (ст. викладач)

Березень

 

"Веселі старти" серед студентів ІФФ 1-2 курсів

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Новікова І.В. (викладач)

Березень

 

Першість ФПМ з туризму

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського»,  корпус № 24

Назимок В.В. (ст. викладач)

01 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФММ, ВПІ, ФЕА

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

05 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФМФ, ФБТ, ІПСА

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

11 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ІТС, ФП, ММІ

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. икладач)

 12 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФПМ, ХТФ

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

13 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ПБФ, РТФ

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

14 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ІФФ, ФБМІ

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

19 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФЛ, ТЕФ, ІЕЕ

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

21 березня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФЕЛ, ФІОТ

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст.викладач)

Березень

 

Особиста першість серед студентів  "КПІ ім. Сікорського" з армреслінгу.

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24. Тренажерний зал.

Мартинов Ю.О. (ст. викладач), Корюкаєв Н.Н. (викладач), Соболенко А.І. (ст. викладач)

Березень

 

Першість факультетів «КПІ ім І. Сікорського»  з шейпінгу з визначенням збірних команд

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус № 24, тренувальний зал біля басейну

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Козлова Т.Г.(ст. викладач), Бойко Г.Л. (доцент),  Гаврилова Н.Є. ( викладач),  Іванюта Н.В. (ст. викладач).

Березень

 

Першість «КПІ ім І. Сікорського» з боротьби

Спорткомплекс «КПІ ім І.Сікорського», корпус №24

Саламаха О.Є. (ст.викладач), Туряниця І.С. (викладач)

Березень - квітень

 

Особиста першість серед студентів - іноземців «КПІ ім.І. Сікорського»

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус

№ 24

 Гришко Л.Г. (ст.викладач), Чиченьова О.М. (ст.викладач), Завадська Н.В. (викладач)

Березень - квітень

 

Першість з волейболу серед факультетів «КПІ ім І. Сікорського» у рамках Спартакіади

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус

№ 24

Міщук Д.М., Абрвамов С.А., Сироватко З.В., Довгопол Е.П.

Березень - квітень

 

 Універсіада м. Києва серед ВНЗ /командні змагання/

За призначенням

 Гришко Л.Г.,  Чиченьова О.М., Завадська Н.В.

Березень

 

Першість з настільного тенісу серед студентів «КПІ ім І. Сікорського» у парних розрядах /дівчата/

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус

 № 24

 Гришко Л.Г., Чиченьова О.М., Завадська Н.В.

Березень - квітень

 

Відбіркові змагання з аеробіки серед студентів «КПІ ім І. Сікорського»

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус №24,зал аеробіки

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

Березень

 

Змагання з плавання «Марафон на воді» серед студентів «КПІ ім І. Сікорського»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського», спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Березень - квітень

 

Весняна Першість з плавання сере студентів «КПІ ім І. Сікорського»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського», спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Квітень - травень

 

Першість серед студентів ПСНК ПБФ з міні-футболу

Мале спортивне ядро «КПІ ім .І. Сікорського»

Чиченьова О.М. (ст. викладач), Івасик Ю.

Квітень

 

Першість ФТІ з баскетболу

Спортмайданчик парку ім. О.С. Пушкіна

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

Квітень

 

Першість ФТІ  з боулінгу

ТРЦ "Космополіт"

Іванюта Н.В. (ст. викладач)

Квітень - червень

 

Першість ІПСА з футболу

Мале спортивне ядро «КПІ ім. І. Сікорського»

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Квітень

 

Першість ІПСА з настільного тенісу

Спорткомплекс «КПІ ім. І. Сікорського»  корпус.№24

Гришко Л.Г. (ст. викладач)

Квітень

 

Першість ІФФ з туризму "крос-похід"

Спорткомплекс "КПІ ім.І. Сікорського", корпус №24

Новікова І.В. (викладач)

Квітень

 

Легкоатлетична естафета студентів ФЛ

Мале ядро "КПІ ім. І. Сікорського"

Гаврилова Н.М.  (ст. викладач)

Квітень

 

Першість студентів ПБФ з легкої атлетики

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24

Чиченьова О.М. (ст. викладач)

Квітень

 

Першість ІТС з футболу

Футбольне поле. Спортивне ядро "КПІ ім. І. Сікорського"

Козлова Т.Г. (ст. викладач)

10 квітня

 

Першість ЗФ з настільного тенісу

Гуртожиток №20 «КПІ ім. І. Сікорського»

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Тулук А.С.

13-15 квітня

 

Першість ЗФ з футболу

Футбольне поле. Спортивне ядро "КПІ ім. І. Сікорського"

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Ковальчук В.Ю.

Квітень

 

Першість ФПМ з гри "Квест"

Спорткомплекс "КПІ ім .І. Сікорського", корпус №24

Назимок (ст. викладач)

25 квітня

 

Спартакіада  "КПІ ім. І. Сікорського", спортивна аеробіка

Спорткомплекс "КПІ ім. І. Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

03 квітня

 

Відбіркові змагання зі спортивної аеробіки між ФСП, ІХФ

Спорткомплекс "КПІ ім .І. Сікорського", корпус №24. Зал аеробіки і фітнесу.

Толмачева С.Є. (ст. викладач)

Квітень

 

Похід вихідного дня для студентів «КПІ ім Сікорського»

Київ - Малютинка - Київ

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Квітень

 

Першість з настільного тенісу серед студентів «КПІ ім Сікорського» у парних розрядах /змішані пари/

спорткомплекс КПІ ім. І. Сікорського корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. (викладач)

Квітень

 

Першість «КПІ ім Сікорського» з боксу

Спорткомплекс КПІ ім. І. Сікорського, к.№24

Назимок В.В. (ст. викладач),   Хачикян С.С. (ст. викладач)

Квітень - травень

 

 Універсіада м. Києва серед ВНЗ з настільного тенісу /командні, особисті та парні змагання/

За призначенням

 Гришко Л.Г.(ст. викладач), Чиченьова О.М. (ст. викладач), Завадська Н.В. викладач)

Квітень

 

Змагання з плавання «День рятівника»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Квітень

 

Змагання з плавання «Кумедні естафети»

Басейн КПІ ім І. Сікорського спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Травень

 

Кубок декана  ПБФ з шахів

Корпус №1,201 ауд.

Чиченьова О.М. (ст. викладач), Рижук Я.

04-05 травень

 

Першість ІТС з шахів

Гуртожиток №12

Козлова Т.Г. (ст.викладач)

27 травня

 

Фітнес - естафета ЗФ

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал шейпінгу.

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Олійник А.

10 травня

 

Першість ТЕФ з шахів

Гуртожиток №20

Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Шульга Я.С.

21-22 травня

 

Крос студентів РТФ "Весняні старти"

Спортмайданчик біля Спорткомплексу  "КПІ ім. І. Сікорського", корпус  №24.

Мартинов Ю.О. (ст. викладач)

13-14 травня

 

Особиста першість КПІ ім І.Сікорського "Весняні старти" з атлетичної гімнастики.

Спортмайданчик біля Спорткомплексу  "КПІ ім. І. Сікорського", корпус  №24.

Мартинов Ю.О. (ст. викладач), Соболенко А.І. (ст. викладач), Корюкаєв Н.Н. (викладач), Твердохліб (доцент)

16-17 травень

 

"Шейпінг-естафета", особиста першість серед студентів "КПІ ім. І. Сікорського" з шейпінгу.

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус №24. Зал шейпінгу.

Бойко Г.Л. (доцент),  Козлова Т.Г. (ст. викладач), Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Іванюта Н.В. (ст. викладач), Гаврилова Н.Є. (викладач).                      

Травень

 

Першість факультетів "КПІ ім. І. Сікорського"  з шейпінгу (шейпінг-естафета)

Спорткомплекс "КПІ ім.І.Сікорського", корпус № 24.  тренувальний зал біля басейну

Бойко Г.Л. (доцент),  Козлова Т.Г. (ст. викладач), Шарафутдинова С.У. (ст. викладач), Іванюта Н.В. (ст. викладач), Гаврилова Н.Є. (викладач).                      

Травень

 

Похід вихідного дня для студентів «КПІ ім І. Сікорського»

Київ-Півні

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Травень

 

Похід вихідного дня для студентів «КПІ ім І. Сікорського»

 Київ - Безрадичі

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Квітень

 

Похід вихідного дня для студентів «КПІ ім І. Сікорського»

Київ- Підгірці

Михайленко В.М., (ст. викладач), Сога С.М. (викладач)

Травень

 

Особиста першість «КПІ ім І. Сікорського» з пауреліфтингу циклу атлетизму

Спорткомплекс «КПІ ім І. Сікорського», корпус №24,  зал важкої атлетики

Панкратов М.С. (ст. викладач), Сиротинська О.М. (викладач), Тимчик С.Г.(викладач)

Травень

 

Рейтингові змагання з плавання – група «D»  - «жовті»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

Рейтингові змагання з плавання– група «С»  - «зелені»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

Рейтингові змагання з плавання– група «В»  - «сині»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

Рейтингові змагання з плавання– група «А»  - «червоні»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

Змагання з плавання «День брасу»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

Змагання з плавання «День батерфляю»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс №24

Викладачі відділення

Травень

 

 Змагання з плавання «День комплексного плавання»

Басейн «КПІ ім І. Сікорського» спорткомплекс№24

Викладачі відділення

Протягом навчального року

 

Товариські матчі з настільного тенісу зі збірними командами ВНЗ м. Києва  /особисті та командні змагання/

Спорткомплекс КПІ ім І. Сікорського корпус № 24

Гришко Л.Г. (ст. викладач), Чиченьова О.М (ст. викладач)., Завадська Н.В.  (викладач)

 

 

В.о. зав кафедри фізичного виховання                          

Доцент , к. п. н.                                                                                         Г. Л. Бойко