Підсумки змагань зі спортивної аеробіки на першість факультетів навчального відділення аеробіки за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ» ім. І.Сікорського 25.04.18 р.

25.04.2018р.  о 15:00 в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС відбулися змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ» ім. І.Сікорського. На початку змагань відбувся парад учасників, команд-факультетів. З вступним словом та привітанням виступили головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки старший викладач Толмачова С.Є., канд. пед. наук, доцент завідувач кафедри фізичного виховання  Хіміч І.Ю.,  доцент кафедри фізичного виховання .

У змаганнях взяло участь 10 команд таких факультетів:ФСП, ФММ-, ФБТ, ТЕФ, ФІОТ, ВПІ - 44 учасників.

У Спартакіаді зі спортивної аеробіки I місце посіла команда  ФСП:

Баленікіна О.Б.,

Пелипенко І.І.,

Польова Н.О.,

Романюк М.О.,

II місце – ВПІ:

Алексєєва Д.В. гр.. СТ-61,

Омельченко І.В. гр..СТ-61,

Євграфова І.А. гр.. СТ-61,

Андрійчук А.Л. гр..Мв-61,

Колісецька А.В. гр..МВ-61.

III  місце – ФММ:

Гончаренко М.М. гр.. УМ-72

Шевченко Д.О. гр.. УМ-72

Римар І.О. гр..УМ-72

Зоц О.Д. гр..УМ-72

Відповідальна за навчальне відділення аеробіки Толмачова С.Є.

Under Armour Threadborne Fortis 3