Особиста першість з шейпінгу серед студентів "КПІ ім. Ігоря Сікорського" 2019

17 квітня 2019 року відбулась особиста першість з шейпінгу серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Змагання проводились метою популяризації спорту та здорового способу життя.

У змаганнях брали участь студенти у кількості 41 особи наступних факультетів та інститутів: ІПСА, ІТС, ІЕЕ, ВПІ, ФІОТ, ФБТ, ФБМІ, ФМФ, ТЕФ, ФММ, ФТІ, ФСП.

У сольних виступах I місце здобула студентка ФБТ Ціник М., гр. БТ-72 (9,5 балів), II місце – студентка ФТІ Люшняк К., гр. ФБ-74 (9,3 бали), III місце здобула студентка ФТІ Шолудько О., гр. ФФ-81 (9,2 балів).

У парних виступах I місце здобула команда ФСП – Жаковська С., Лініченко В., гр. СЛ-81 (9,0 балів), II місце – команда ФІОТ: Лізейкіна В., Пашко О., гр. ІП-72 (8,8 балів); III місце здобула команда ІПСА – Павлюк В., Собко Т., гр. КВ-71 (8,2 балів).

У командних виступах за участю трьох-чотирьох студенток I місце здобула команда ВПІ – Гармата О, Гущик С., Коваль С., гр. СТ-71 (9,9 балів), II місце – команда ТЕФ: Вахромова Н., Ващенко А., Ковальчук О., гр. ТВ-71 (9,5 балів); III місці посіла команда студенток ФІОТ у складі: Шайко М., Шевчук Д., Шмаюн С., гр. ІК-81 (8,4 бали).

Виступи учасників змагань були цікавими, яскравими та видовищними. Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Вітаємо переможців та учасників змагань і висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань.

Accessories