Особиста першість з шейпінгу 2017

15 грудня 2017 року відбулась особиста першість з шейпінгу серед студентів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського.

Змагання проводились з метою популяризації спорту та здорового способу життя.

В змаганнях приймали участь студенти наступних факультатетів та інститутів: ФЕЛ, ІПСА, ІТС, ВПІ, ФІОТ, ФЕА, ФБТ, ФБМІ, ФМФ, ТЕФ, ФММ ,ФПМ ( 31 чол.).

У сольних виступах I місце здобула студентка ФЕЛ – Міцукова Анастасія, гр. ДВ-71 (8,2 бали), II місце – студентка ІПСА Лупаненко Софія гр. КА-66 ( 8,2 бали) , III міце здобула студентка ІТС – Папушой Ольга гр. ТІ-72 ( 6,6).

У парних виступах I місце здобула команда ФЕА – Юдіна Ольга, Толкачова Олександра гр. ЕД-71 (8,6 балів), II місце – команда ФБТ: Антипова Ярослава, Музя Марина гр. БМ-71( 7,6 балів), III місце здобула команда ВПІ – Коваль С.І., Гармата С. гр. СТ-71 ( 7,6 балів).

У командних виступах з участю трьох студентів I місце здобула команда ТЕФ – Вахромова Н., Журахівська У., Ковальчук О. гр. ТІ-71 ( 9,0 балів), II місце – команда ФММ: Пащенко П., Залізька Ю., Подлєсна Д., гр. УВ-71 ( 7,9 балів).

У командних виступах з участю чотирьох студенів I місце зайняла команда ВПІ – Меєр Єва, Борзіло Юля, Загоруй Ярослава, Краснюк Ульяна гр. СР-71 ( 8,5 балів), II місце – команда ФІОТ і ФПМ у складі: Логути Анастасії , Котової Дар`ї, Кучерук Наталії, Кучерової Анни гр. ІК-73, гр. КМ-71 ( 7,1 бал).

Виступи учасників змагань були цікавими, яскравим та відпрацьованими. Переможці змагань були нагороджені грамотами. Вітаємо переможців та учасників змагань!

Висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань.

Ст. викладач кафедри фізичного виховання С.У.Шарафутдінова