Осінній тенісний турнір КПІ

5-7 жовтня відбувся щорічний Осінній тенісний турнір на першість НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, організований викладачами відділення тенісу кафедри фізвиховання університету. Цього року в змаганні взяли участь 32 студенти. 
 Підтримав турнір та допоміг зробити його святковою подією Ukrsibbank BNP Paribas Group, який не тільки спонсорує найвідоміші тенісні турніри світу, але й проводить змагання Wearetennis Cup серед своїх співробітників. Організаційну допомогу в проведенні змагання надав також Департамент навчально-виховної роботи НТУУ "КПІ".
У перший же день турніру яскраво проявили себе першокурсники Андрій Демчишин (ТЕФ, гр. ТІ-81)  та Ігор Когутяк ( ФБМІ, гр. БС-83) . Стало зрозуміло, що команда тенісних зірок КПІ, якими заслужено вважають Ігоря Бєсєдіна, Єлизавету Константінову, Олександру Кібко, Володимира Венгера, Гліба Підвашецького та інших, поповнилася новими чудовими гравцями.
Півфінальні та фінальні зустрічі відбулися у другий день змагань. Приємно було бачити серед вболівальників не тільки студентів, але й батьків декого з учасників. Після напружених матчів виявилися переможці.
 У чоловічому розряді переможцем турніру став Михайло Муравйов (ПБФ, гр. ПО-81), 2 місце за Андрієм Демчишиним (ТЕФ, гр. ТІ-81) , 3 місце у  Ігоря Когутяка (ФБМІ, гр. БС-83).
 Серед дівчат першою ракеткою цього року стала Єлизавета Константінова ( ФЕА, гр. ЕД-71), яка у фінальному матчі перемогла  Олександру Кібко (ФІОТ, гр. ІП-62). Олена Третяк ( ПБФ, гр. ПБ-61 ) посіла 3 місце.
 Переможці отримали грамоти і медалі. Вітали їх старший викладач відділення тенісу Ірина Василівна Бурлака - головний організатор турніру, Ігор Степанюк зі студентської профспілки КПІ та представник Ukrsibbank BNP Paribas Group Тетяна Джумак. Нагороджуючи переможців, Ірина Василівна відмітила хорошу гру всіх учасників - як новачків, у яких ще немає турнірного досвіду, так і тих, хто вже вдруге бере участь у цьому цікавому змаганні, що проходить в останні теплі дні осені, завершуючи сезон на кортах КПІ.
 Але фінальними матчами за титул чемпіонів КПІ цього року змагання не обмежилися. Після завершення турніру, у неділю 7 жовтня відбулися товариські матчі студентів КПІ та тенісистів партнера турніру - Ukrsibbank BNP Paribas Group,  який представляли керівники Департаменту та Центру супроводження IT інфраструктури Д. В. Уваров та О.Є. Нестеренко, а також інші представники банку - Є.O. Урбанас, Дмитро Шавалюк та О.М Денисенко.
 Було проведено кілька матчів, у яких як студенти, так і команда банку продемонстрували неабиякі тенісні таланти та волю до перемоги. На завершення турнірної програми представники Ukrsibbank привітали студентів та вручили їм подарунки.
 Фото з Осіннього тенісного турніру НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського можна подивитися на fb сторінці відділення тенісу @TennisKPI.

Air Zoom Pegasus 34 Leather