Настільний теніс

Заняття проходять у навчальному корпусі № 24.
Праве крило, 3 поверх, зала настільного тенісу.

Викладачі:
Гришко Лариса Григорівна – відповідальна за навчальне відділення ст. викладач;
Чиченьова Оксана Миколаївна – викладач;

Завадська Наталія Валеріївна – викладач.

Настільний теніс – захоплююча, розвиваюча, нескінченно різноманітна, доступна будь-якому віку спортивна гра. Вона практично не має протипоказань, і навчитися грати може кожен, незалежно від віку.
Настільний теніс благотворно впливає на розвиток рухливість кистей рук, розвиває спритність, поліпшує зір, збільшує швидкість реакції. Завдяки розвитку реакцій, мозок вчиться ще швидше володіти тілом.
Настільний теніс – гра для мозку. Протягом усієї гри тенісист думає, аналізує, прогнозує і реалізує свої тактичні ходи. Ця гра вдосконалює швидкість рухів і реакцій, сприяє розвитку оперативного мислення, а також усіх видів уваги. Регулярно граючий в настільний теніс стає спритним, швидким, володіє прекрасною координацією рухів.

Організація навчального процесу в секції настільного тенісу здійснюється на підставі вимог навчальної програми. На відділені настільного тенісу займаються понад 500 студентів НТУУ «КПІ». За термін навчання студенти оволодівають основними технічними прийомами, знайомляться з тактикою гри, здають контрольні нормативи, приймають участь у змаганнях:

  • Серед навчальних груп;
  • Серед студентів факультету;
  • Серед студентів НТУУ «КПІ» (особисті);
  • Спартакіади (збірні команди факультетів);
  • На кубок студентської ради.

Кращі студенти приймають участь в Спартакіаді Вузів м. Києва з настільного тенісу.

Два рази на тиждень проводяться тренування збірної команди НТУУ «КПІ» в якій налічується понад 30 студентів.