Кубкова першість НТУУ "КПІ" з баскетболу 2015

07.11.2015 р. починається кубкова першість НТУУ "КПІ" з баскетболу серед збірних команд факультетів. Жеребкування відбудеться 02.11.2015р. о 15.45 в кімнаті №243 (2-й поверх, чол. роздягальня). На жеребкуванні повинні бути присутні тільки відповідальні за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах або уповноважена ними особа. Заявки на участь у змаганнях повинні бути надані до початку жеребкування (до 01.11.15р.). Заявка підписується заступником декана, відповідальним за спортивно-оздоровчу роботу на факультеті та лікарем. За відсутності будь-якого підпису, особливо лікаря, команда або студент до змагань не допускаються. У заявці вказати номер телефону контактної особи.

Зразок заявки на наступній сторінці.

ЗРАЗОК     ЗАЯВКИ

Заявка

на участь у кубковій першості НТУУ "КПІ" з баскетболу від збірної команди _________

Прізвище та ім'я

(повністю)

Група

Дозвіл лікаря

Іванов Сергій

ФР - 31

Допущений(підпис лікаря)

Петров Іван

ФТ - 42

допущений(підпис лікаря)

Заступник декана ФММ             _________Чайковська М.А.

Відповідальний за спортивно-

оздоровчу роботу на ФММ        ________Сиротинська О.К.

Лікар (печатка)                            ________М.І.Ширант

Air Jordan XII 12 Shoes