Використання Zumba-тренувань для зменшення ваги і корекції фігури студенток

Заняття базуються на простих танцювальних кроках, стрибках, додаючи до них постійні рухи рук, талії, стегон, що сприяло тренуванні всіх груп м'язів: плечового пояса, живота, стегон, ніг. Навчання у студенток не викликало особливих складнощів, оскільки в них не було необхідності ідеально повторювати рухи викладача і вивчати складні танцювальні кроки. Особливість таких занять полягає в тому студенти можуть імпровізувати, максимально бути розкутими і займатися в своє задоволення. Тіло звикає до рухів, стає більш пластичним.

Даний напрямок включає в себе основні принципи аеробного, інтервального і силового тренування, що сприяє спалюванню максимальної кількості калорій, серцево-судинної системи і підтримці загального тонусу м'язів.

Використання Zumba-тренувань для зменшення ваги і корекції фігури студенток