Чому варто обирати шейпінг як вид рухової активності, що входить до складу складно- координаційних видів спорту?

Якщо вашою метою є схуднення, створення м’язового рельєфу, збільшення об’єму і сили м’язів, покращення психічного стану, досягнення достатнього рівня витривалості, гнучкості та координаційних здібностей, тощо, то ваш вибір – заняття з ШЕЙПІНГУ.

Шейпінг – система фізкультурно-оздоровчих занять, спрямованих на оздоровлення організму та досягнення гармонійно розвинених форм тіла, в поєднанні з високим рівнем рухової підготовленості.

Для реалізації певних рухових завдань на навчальному відділенні з шейпінгу розроблені спеціальні тренувальні програми, що трансформуються залежно від індивідуальних особливостей тих, хто займається, а саме враховують початкову вагу, тип статури, стать, рівень фізичної та функціональної підготовленості.

Навчально-тренувальні програми з шейпінгу базуються на принципах оздоровчого тренування, тому заняття за такими програмами сприятимуть швидкому та ефективному зміцненню здоров’я та всебічному фізичному розвитку:

• розвитку фізичних якостей: сили, швидкості, витривалості, гнучкості, спритності;
  • вихованню моральних і вольових якостей.

До складу таких програм входять комплекси вправ аеробної спрямованості (елементи танцювальної аеробіки, фітбол-аеробіки, вправи зі скакалкою), силові вправи, в тому числі з предметами (еспандерами, гантелями, ізотонічними кільцями, тощо), дихальні вправи за традиційними та нетрадиційними методиками, аутотренінг, вправи зі стретчингу, вправи для розвитку координаційних здібностей, вправи для корекції постави.

Викладачами відділення також надаються рекомендації студентам щодо особливостей харчування та добового вживання води в залежності від їхнього типу соматотипу.

Заняття з шейпінгу проходять у навчальному корпусі № 24.
Тренувальна зала біля басейну, 2 поверх.

Практичні заняття проводять кваліфіковані викладачі кафедри фізичного виховання з багаторічним досвідом.

Студенти мають можливість реалізовувати набуті навички під час змагань з шейпінгу, які проходять щорічно на цьому навчальному відділенні.