Чемпіонат України зі спортивного туризму серед студентів 2019

З 16 по 19 травня вихованці збірної команди НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» зі спортивного туризму у складі 2-х команд прийняли участь у чемпіонатах України зі спортивного пішохідного туризму, велосипедного та водного туризму серед студентів. Це був перший чемпіонат України серед студентів за останні 10 років. Всього у змаганнях взяли участь спортсмени з ЗВО 4-х регіонів України – це м. Київ, Київська область, Хмельницька область та Вінницька область.

Пішохідні змагання проводилися на двох дистанціях – це смуга перешкод та кросс – похід. За підсумками першого дня змагань у запеклій боротьбі за перше місце, з розривом у результаті в 9 секунд наші спортсмени перемогли команду з міста Вінниця. Друга команда нашого університету зайняла 3 місце. На дистанції кросс – похід ми все ж таки поступилися першим місце, але впевнено зайняли 2 та 3.

В загальному заліку чемпіонату України зі спортивного пішохідного туризму члени збірної команди гідно зайняли 2 та 3 місце відповідно.

«Велотріал», «велокросс» та фігурне водіння велосипеду, саме такими були дистанції на яких змагалися наші спортсмени що прийняли участь у Чемпіонаті України з вело туризму. За командними результатами у всіх видах ми вибороли 1  та 2 місця. А також були в призах і в індивідуальному заліку.

Чемпіонат України з водного туризму проводився для екіпажів двомісного та чотирьохмісного катамаранів  на довгій дистанції «спринт» та фігурному водінні судна – «слалом». Команди у складі 12 спортсменів два дні  показували свою майстерність володіння плавзасобом як на спокійній воді так і проти течії. В результаті члени збірної НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» зайняли відповідно 1 та місце за підсумками чемпіонату.

Чепміонат України з пішохідного туризму. Дистанція «смуга перешкод»

Чайка Антон Юрійович ТЕФ ТІмп-71, Шеремет Семен Ігорович ІФФ ФП-81мп,, Макарова Вікторія Анатоліївна ІЕЕ ОЗ-71

Чемпіонат України з водного туризму. Дистанція «спринт»

Макарова Вікторія Анатоліївна ІЕЕ ОЗ-71, Янгаєв Дмитро Андрійович ФЕЛ ДЕ-61, Коваль Валерій Валерійович ФСП СП-82