Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння 2019

З 30 квітня по 5 травня травня у мальовничому каньйоні «Буки» що на Черкащиніі  пройшов Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння на природному рельєфі, у всіх чотирьох видах: болдеринг, трудність, швидкість й багатоборство. Ці змагання стали гарним випробуванням для нашої молоді.

В змаганнях взяли участь представники різних регіонів і ВНЗ нашої країни:Харківщина, Одещина, Вінниця, Луганщина, Донечина, Київ.

І хоча наша команда поїхала в неповному і омолодженому складі, з обєктивних причин не змогли поїхати наші старші і більш досвідченні спортсмени, студенти нашого клубу «КПІскала» з честью і гідністю виступили на цих змаганнях.

Збірна КПІ зі скелелазіння повернулась в Київ з чемпіонату України зі скелелазіння в гарному настрої адже здобутком наших спортсменів скелелазів стало почесне 3-е місце в загальному заліку з усіх чотирьох видів змагань.

В особистому заліку наша омолоджена команда  посіла такі місця: 1- місце Микита Страховський (ВПІ Стз-41)в болдерінгу, (до речі самий досвідчений учасник нашої команди), також він завоював 3- місце в швидкості і 2- місце в складності при цьому виконавши розряд КМС.

Єдина представниця жіночої статі в нашій команді була Ліза Москаленко (ІПСА ДА-81) яка в дуже запеклій боротьбі серед дівчат змогла вибороти 2- місце в швидкості і 2- місце в болдерінгу  3 місце в багатоборстві виконала І розряд.

Серед молодих спортсменів хочеться відмітити: Хільковця Владислава (ФММ  УВ-82 , в особистому заліку 6місце болдерінг,10 в загальному заліку виконавши І розряд, Лібіч Макар ФІОТ. ІК-83,Роєнко Олександр ТЕФ ТІ-72.

Також хочеться відмітити всіх тих хто допомагав нашій команді в підготовці до цих змагань, хто вболівав за нас, незмінного лідера нашого клубу Козака Євгена тренера і ідейного натхненника всіх починань, всіх членів клубу . По бажати всім міцного здоров’я і нових спортивних досягнень.

Старший викладач кафедри фізичного виховання Михайленко В.М

Adidas sneakers