БАСКЕТБОЛ В НТУУ«КПI ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

У 2012 році студенти КПІ стали чемпіонами з баскетболу на фестивалі спортивних ігор, що входив до програми Універсіади України, яку проводило міністерство освіти України. У складі команди грали Хоменко Олександр, Полєжаєв Іван, Марченко Дмитро, Лутак Артем, Павленко Олексій, Борисов Олександр, Вертеба Микола, Кореняк Ярослав, Сироватка Максим, Кузенков Євгеній, Якимук Ярослав, Киричок Андрій, Давідний Вадим. Команду готували Кузенков О.В. та Устименко Г.О.
У 2013 році до складу студентської збірної команди України, що брала участь у XXVII Всесвітній літній Універсіаді в місті Казань увійшли студенти КПІ Іван Полєжаєв, Дмитро Марченко, Андрій Киричок та Олексій Павленко.
Збірна команда НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» є одним із засновників та постійним учасником аматорського чемпіонату м. Києва - «Ліги Монстрів». У 2013 році наші студенти стали переможцями цього престижного турніру.