Атлетична гімнастика

Атлетична гімнастика (зала на 1-му поверсі)

Заняття проходять у навчальному корпусі № 24.
Праве крило, 1 поверх, зала атлетизму №1.

Викладачі:
Панкратов Михайло Савелійович – ст. викладач;
Сиротинська Олена Каленівна – викладач;
Тимчик Світлана Григоріївна – викладач.

На кожному навчально-тренувальному занятті студенти розвивають певні групи м’язів. В процесі занять відпрацьовується майстерність, правильність виконання вправ, дихання тощо.
В процесі тренування студенти стежать за своїм самопочуттям, контролюють пульс і у випадку будь-яких відхилень негайно звертаються до тренера. Тільки після обговорення ситуації, в залежності від свого самопочуття, студент продовжує або припиняє тренування.
Серед тих, хто займається атлетичною гімнастикою багато новачків, студентів першокурсників. Викладачі надають їм всебічну допомогу, пояснюють призначення тої чи іншої вправи, того чи іншого тренажера, для запобігання помилок. Заняття гімнастикою допомагає студентам розвивати вольові, моральні та інші особистісні якості.

Атлетична гімнастика (зала на 4-му поверсі)

Заняття проходять у навчальному корпусі № 24.
Праве крило, 4 поверх, зала атлетичної гімнастики № 2.

Викладачі :
Мартинов Юрій Олександрович – відповідальний за навчальне відділення, ст. викладач;

Твердохліб Олена Федорівна -доцент кафедри фізичного виховання.
Соболенко Андрій Ілліч – ст. викладач;
Корюкаєв Микола Миколайович – ст. викладач;
 

Тренажерна зала атлетичної гімнастики існує більше двадцяти років. За цей час багато студентів університету здобули знання та сформували вміння та навички з улюбленого виду спорту.
Навчальне відділення не ставить завдання виховання чемпіонів або спортсменів високих розрядів. Основні завдання навчального процесу – це формування навичок здорового способу життя, а також виправлення дефектів постави і формування гармонійної статури. У залі є тренажери для розвитку всіх м'язів тіла. Краса тіла досягається шляхом щоденних тренувань.

Mercurial Superfly High