За крок до медалі, але з ліцензією до чемпіонату світу

7-9 лютого збірна команда «КПІ» взяла участь в чемпіонаті України серед студентів зі скелелазіння м. Харьків вид програми (боулдеринг), де до речі окрім першості України з цього виду виборювались ліцензії на Чемпіонат світу( який пройде в Італії в вересні цього року)

В перший день змагань кваліфікацію виборола, одна з наших студенток (КМС)Брикалова Вікторія (ФПМ) і отримала місце в фіналі. Другий день змагань фінальна частина вона посіла 4 місце пропустивши вперед лише трьох майстрів спорту, та виборола місце у збірній України здобувши ліцензію на чемпіонат світу.

Віка познайомилась зі скелелазінням у нас в клубі «КПІскала» на відкритих тренуваннях всього пару років тому, в минулому році виконала розряд КМС та стала чемпіонкою України (вид трудність).

Вітаємо та бажаємо успіхів у майбутньому.

І ЗНОВУ НА ВИСОТІ

26 лютого наша збірна відправилась в м. Кременчук де також були розіграні ліцензії на чемпіонат світу в інших програмах (швидкість і трудність). І тут наша збірна не пасла задніх ставши чемпіонами України серед ЗВО зі скелелазіння в командному заліку(вид трудність) та бронзовими призерами у багатоборстві. І ще одна наша студентка, Січкар Надія (ВПІ) отримала право представляти КПІ на чемпіонаті світу серед студентів.

Таким чином КПІ точно має 2 ліцензії на чемпіонат світу. Декілька наших студентів також йдуть першими в запасі у збірну, якщо хтось раптом не зможе поїхати.

Продовжуємо  тренування та сподіваємось на підтримку КПІ у підготовці та організації поїздки на чемпіонат світу.

Чемпіонат світу пройде в Італії в вересні цього року.

Ст. викладач каф. Фізичного виховання Михайленко В.М. (тренер – викладач),

Тренер: керівник клубу «КПІскала» Козак Є.М.